Golf III TDI

Golf III TDI

Legend
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

samo polako da se sve rijesi...kako kazu jednom se radi kako treba i miran si sto se tice hrdje ;)
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

znaci generalka ?
odlican pocetak... sredis sve po ps -u limariju i ostalo... i onda malo sminke i imas pravog german style golfa , ko nov ima da bude :)
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

AnDel je napisao(la):
znaci generalka ?
odlican pocetak... sredis sve po ps -u limariju i ostalo... i onda malo sminke i imas pravog german style golfa , ko nov ima da bude :)

Da,generalka totaly. Ma uvijek gledao kad sam mogao da radim po ps, usput ukinut cu zadnji brisac :) ionako mi ne radi...
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

Danas nastavljeni radovi, pod sređen, pragovi se rade, uglavnom radi se, sorry na kvaliteti slike..

Majstor radi (preporučujem ga ako kome šta treba, inače moj amiđić)

hrđa ubija
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

u jbt ne bih nikada rekao da je ovako truhla, ali ajde sredit ce se to, bitno je da ste napali hrdju, sad ce to sve bit dobro:cool::cool:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

ArminM je napisao(la):
u jbt ne bih nikada rekao da je ovako truhla, ali ajde sredit ce se to, bitno je da ste napali hrdju, sad ce to sve bit dobro:cool::cool:

Da je sad nešto previše i nije ali ima, prethodni vlasnik ga nije pazio toliko, ali sad golf ima veliki osmijeh na licu jer je došao meni u ruke :icon_smile:
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

superman je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
u jbt ne bih nikada rekao da je ovako truhla, ali ajde sredit ce se to, bitno je da ste napali hrdju, sad ce to sve bit dobro:cool::cool:

Da je sad nešto previše i nije ali ima, prethodni vlasnik ga nije pazio toliko, ali sad golf ima veliki osmijeh na licu jer je došao meni u ruke :icon_smile:

nisam ni mislio da je previse, nego mi je cudno, nisam navikao da vidim hrdju na ovakvom autu, ajde oni stariji modeli inekako, dobro kazes, bas ga nije pazio prethodni vlasnik
 
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

nezz moj nema hrde,a nije raden..doduse zena ga vozala,a 92g.:icon_biggrin:

et ga drug,pravo spusten:D..jel to gewinde:lol::icon_twisted:
salu nastranu,drago mi je da si poceo s radovima,sretno u nastavku;)
 
Top