Golf III TDI TROUBLE_MAKER

Golf III TDI TROUBLE_MAKER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Emire nemoj me nasmijavati,molim te....:lol::lol::lol: Nema te nigdje sa tih 75 PS!!!
Vec samo kazem,necu da se trkam po nekim naseljenim mjestima,i gdje je gust saobracaj...ne bi da napravim neko sranje!A mi kad nadjemo bezbjedne uslove...nikakav problem!:cool:
I ONAKO IMAM PROBLEMA SA ZAKONOM!:icon_smile:

ma jok kavih 75ks u mene je 1.6D 40kw, a aj kad se vrijeme malo popravi ajmo u Zivinice na pistu pa da se okusamo na 400m, tu najvise volim TDI motore :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
To na pistu....Ciljuge,ha?!?:icon_smile:
;)

aha a bolje je onim putem pored piste ima vise otvorenog pravca
ti mislis da se ja s tobom zezam, ja ti ozbiljno govorim kad god hoces javi a sad sam malo u krizi pa ne mogu mijenjat korpu i lamelu al moze on jos ic, nije kod mene obicni GTD 1.9, moracu te licno uvjerit
 
Ma neznam ja u koga je sta pod haubom...Znam samo da pise 1.9 TD-i
a on fabricki ima 75 PS,i s tim motorom nemas nikakve sanse...jedino ako si sta radio...;)
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ma neznam ja u koga je sta pod haubom...Znam samo da pise 1.9 TD-i
a on fabricki ima 75 PS,i s tim motorom nemas nikakve sanse...jedino ako si sta radio...;)

ces da vidis dim ispred sebe :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Ma nikakav problem...ako si sta radio,i ide bolje od mog golfa sa 90 PS...svaka cast,ja priznajem poraz!:cool:
U mene golf nije nista radjen i koliko ima fabricki konja,to mu je!:icon_smile:
Osim,kad se skupi love,pa uradi chipovanje!:D
 
Član
Lijep golf vidjo sam ga po gradu ....

A sto se tice trke a oderat ce te GreenDevil bolje da ne snimate :cool::lol: neki su se vec uvjerili kako 2 ide ;):D
 
Član
eMIRnAME je napisao(la):
Ima nas iz Srebrenika sad dosta, mogli bi organizovat i kakva okupljanja, da se malo druzimo, pa i da malo probamo kako ko vozi. A sto se tice tvog golfa, stvarno je lijep, nisam ga puno vidjao po gradu, al lijepo je odrzavan vidi se na njemu,

može!! subotom na poligonu...:lol: do
ću i ja sa svojim kolicima!:cool::cool:

zavisi i kakav si drajver, a onaj "44kW" ide ko l00d...:lol::lol:
 
Član
Sto se tice Devilovog golfa to je prica za sebe, jer ja sam neku noc isao ispred njega i vjeruj da taj golf ubrzaje nenormalno, nijedna trojka dizel nema onako ubrzanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top