Golf III TDI TROUBLE_MAKER

Golf III TDI TROUBLE_MAKER

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bit ce jos slika...ovo je bilo brzinski,tek toliko da predstavim auto!
Nadam se da vam se svidja....radit cu ja njega,samo dok se prikupe pare...studira se!:icon_smile: :cool:
 
Član
Napsi nam neke podatke o autu tipa: motor,god.,...td.

Boja je bas rijetka,vidim da si adio neke detalje,moja preporuka je da skines ove macie oci il sta vec sa vrata jer je "ocajno" i da ofarbas prednji i zadnji znak u mat crnu.... to ti je dovljno za pocetak ;)
 
Član
fin golf,boja lijepa,nije cesta al je dobra,vjerujem da imas dosta planova,al taj studentski zivot vecinu nas koci,,,*ebem ti vise faks,omrzo mi;)
 
Hvala svima na lijepim komentarima,kao i na sugestijama sta treba odraditi,kako bi ljepse izgledao!To za mat crnu...nisam bas siguran,vidio sam to na drugim autima,i nije mi nesto!U planu nemam bas puno stvari...kupiti neki "lonac" sa dvije ravne izduvne cijevi,zatamniti sva stakla,chipovati ga....a kad se bude imalo vise para kupiti prednju i zadnju sportsku karambolku,kao i pragove!Enterijer...sasiti presvlake (crne-sa dvije zelene linije kroz sredinu).Nista vise!:icon_smile:
Zaboravi reci,kupiti i neke farove,kao i stopke!
 
M A R E X je napisao(la):
Napsi nam neke podatke o autu tipa: motor,god.,...td.
vW golf 3 1996 god.
1,9 TDI - 90 PS
Od opreme posjeduje klimu,el. retrovizore,grijanje sjedista,2x airbag,daljinsko zakljucavanje sa alarmom,multi lock,elektronsku blokadu motora,volan i sjedista podesiva po visini.!Mislim da sam sve nabrojao...:icon_smile:
 
Aaaa...i ti si tu!Nesto te ne vidjam po gradu,ne vozas se vise!Mora da te je neka stegla,pa neda mrdnuti!:icon_smile:
Mi nikad na crtu...a ode mi onaj golf!:icon_biggrin:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Aaaa...i ti si tu!Nesto te ne vidjam po gradu,ne vozas se vise!Mora da te je neka stegla,pa neda mrdnuti!:icon_smile:
Mi nikad na crtu...a ode mi onaj golf!:icon_biggrin:

ma sad se vidimo samo na semaforu kad idemo po cure :lol::lol::lol:
ne sikiraj se ti za crtu smijem ja i sa TDI-om :D:D:D
 
Hehe...smijem se i ja potuci sa Tajsonom,samo nemam sanse!:shy:
A znam da si ti prije svaki dan,po gradu,vozas se!Sad te stvarno nevidjam,samo neki dan na semaforu!Reko da nije covjek odselio,ili promijenio vozilo!:lol:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Hehe...smijem se i ja potuci sa Tajsonom,samo nemam sanse!:shy:
A znam da si ti prije svaki dan,po gradu,vozas se!Sad te stvarno nevidjam,samo neki dan na semaforu!Reko da nije covjek odselio,ili promijenio vozilo!:lol:

recesija ubi a gorivo poskupljuje opet :lol::lol::lol::lol:
samo ti reci kad i gdje hoces na crtu :cool::cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top