Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

samo lagano nemoj svasta bacat na njega,zasad je extra
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

EKSTRA ono jebno jedan mi od drazih projekata na forumu.Samo napred imas moju punu pdrsku (kao da ti to nesto znaci al et)
Moje misljenje ne mjenjaj felne
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Davor_ je napisao(la):
EKSTRA ono jebno jedan mi od drazih projekata na forumu.Samo napred imas moju punu pdrsku (kao da ti to nesto znaci al et)
Moje misljenje ne mjenjaj felne

Hvala, drug.. a felne ce najvjerovatnije ostati,samo cu kupiti distancere i bice puno bolje..
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
I jos jedna slikica:
24q232q.jpg

Jedno pitanje, koliko bi mogao dobiti za ove felge, gume su prednje nove Federal Supersteel, zadnje Phenix sport, u jako dobrom stanju? A koliko bez guma?
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Felge su mrak! Ne diraj ih...

Zakucaj ga
Stavi mu gti spojler naprijed
Ofarbaj okvir maske u crveno, i izvicu crvene linije na karambolkama i lajsnama... tek tad ce da zasija u ruhu pravog old_school GTI-a-!

Ovu su naravno samo prijedlozi. pozzz!
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ma nasao druge felge,al neda lik bez guma, a meni opet ne trebaju s gumama, ove mi dobre, a na onima nisu nesto, ne bi ove prodavao dok one ne uzmem, valjda za ove mogu uzeti bar 150Km bez guma... a spojler trazim, nema nigdje... crvene linije mi se bas i ne izvlace, ovo je dizlo,kakav gti... stavio sam mu sportske opruge, mozda ih sutra skinem pa ih jos malo skratim..
 
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
Felge su mrak! Ne diraj ih...

Zakucaj ga
Stavi mu gti spojler naprijed
Ofarbaj okvir maske u crveno, i izvicu crvene linije na karambolkama i lajsnama... tek tad ce da zasija u ruhu pravog old_school GTI-a-!

Ovu su naravno samo prijedlozi. pozzz!

jos da dodam vrata od '90 pa novije , da ne bude "klempo" :D
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
Ma nasao druge felge,al neda lik bez guma, a meni opet ne trebaju s gumama, ove mi dobre, a na onima nisu nesto, ne bi ove prodavao dok one ne uzmem, valjda za ove mogu uzeti bar 150Km bez guma... a spojler trazim, nema nigdje... crvene linije mi se bas i ne izvlace, ovo je dizlo,kakav gti... stavio sam mu sportske opruge, mozda ih sutra skinem pa ih jos malo skratim..

Ako vec gledas na to da je dizel, koji ce ti kur.. gti spojler :) :icon_biggrin: salim se.... lijepo bi mu i crvene linije sjele ;) ...

p.s.

U kakvom stanju su felge? jesu li krive, izgrebane?
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Dobre felge, bez vidljivih ostecenja, ne osjetim ni na volanu da baca...al nisu jos na prodaju...a za crvene linije cu razmisliti..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Oggy je napisao(la):
Dobre felge, bez vidljivih ostecenja, ne osjetim ni na volanu da baca...al nisu jos na prodaju...a za crvene linije cu razmisliti..

Razmisli, nije ni bitno sto je dizel...., a kao fanatik golfa dvojke te molim da ne mjenjas ovu staru tipu vrata. ;)

p.s.

Kad felge budu na prodaju javi mi... bez guma :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

vw_damir je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Dobre felge, bez vidljivih ostecenja, ne osjetim ni na volanu da baca...al nisu jos na prodaju...a za crvene linije cu razmisliti..

Razmisli, nije ni bitno sto je dizel...., a kao fanatik golfa dvojke te molim da ne mjenjas ovu staru tipu vrata. ;)

p.s.

Kad felge budu na prodaju javi mi... bez guma :icon_biggrin:

Ma kakvo mijenjanje vrata,nema od toga nista... a crvene linije mozda odem kod momka sto radi reklame pa cu to odraditi crvenom trakom, ako mi se ne svidi mogu skinuti..al na maski imam onu obrvu, tako da se ne bi sve vidjelo,te crvene linije..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top