Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

golf ti je vec prelijep i ocuvano pravo izgleda a felge imas tako da sve 5 zakucaj ga i deri...
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

jesi mi ovo rodicu vodio u K.Sutjesku?? ;DDD

A ide taj golf nabolje, ma da je meni dvica najljepša sa dubokim karambolkama, al ako si ti odlučio bez njih, tvoja stvar...nedaj se!
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ma moze ona biti lijepa i s obicnim karambolkama, samo onaj spojler naprijed da ti je naci od GTI-a, ja bi mu promijenio i vrata, stavio od nove tipe s retrovizorima naprijed.... limarija mi se cini u extra stanju, svaka ti cast... i jos, spustanje pod obavezno.... ;);)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

ITALY je napisao(la):
jesi mi ovo rodicu vodio u K.Sutjesku?? ;DDD

A ide taj golf nabolje, ma da je meni dvica najljepša sa dubokim karambolkama, al ako si ti odlučio bez njih, tvoja stvar...nedaj se!

Nismo isli u K. Sutjesku nego na Neretvu,jucer... Meni ljepse ovako s ovim karambolkama, ne volim plastiku, bar nije plastika za Golfa..
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Bocky je napisao(la):
ma moze ona biti lijepa i s obicnim karambolkama, samo onaj spojler naprijed da ti je naci od GTI-a, ja bi mu promijenio i vrata, stavio od nove tipe s retrovizorima naprijed.... limarija mi se cini u extra stanju, svaka ti cast... i jos, spustanje pod obavezno.... ;);)

Ne dolaze u obzir duboke karambolke (Old school), pa tako i ova vrata ostaju..a potrazicu i taj spojler,a ako ko vidi ngdje nek javi.. a stavio sam mu sportske opruge zar se ne primjeti..
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

pa ja ti i govorim da ostanu obicne karambolke, taj je spojler tesko naci, ali ako ti gdje vidim javim ti,
primjeti se da je spusten ali slabo.... ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

Ev danas stavio felgice, za sad ove dok se ne sabere za boljih:

23mqzoo.jpg
 
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

oggy golf ti je prva liga nije puno nadjindjan taman pravi
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy

fidel je napisao(la):
ma ove felge pravo stoje ne golfu.extra

Ma i meni se svidjaju iako vecina ima nesto protiv felgi ovog tipa... ako kad slucajno nalete kakve bolje mozda i kupim,al bez guma,gume sam nedavno kupio..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top