Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

ma kume,da mi je uzet gume zimske,skontao bi nesto,svakako da su ove felge beton,dogovaram neku zamjenu sa likom,al je tezak pravo ne zna ni on sta hoce, al et bit ce nest hehe. Naleti na kafu da odradimo foto sesn tvojim chunerskim aparatom :p
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

audi sc je napisao(la):
prelijepo auto
ja kada zavrsim ovoga golfa sam poceo,nadam se da ce biti makar slican tvom

hvala, drug ;)

adi187 je napisao(la):
Dobro mu stoje ove pravo jos ispolirane super :cool:;)

Al opet po mom ukusu RH su mi mocnije izgledale ,volim felge sa falcom :cool:

Ostavi one za sciroca ako ih nisi vec prodo i na njemu extra izgledaju :icon_smile:

Sretno u nastavku ;)

otisle su RH, brate, preskupe su mi one bile za scirocca :D

GolFanatiCars je napisao(la):
Definitvno najbolje felge sto sam vidio na ovom golfu ;)

Najljepsi golf, koji nije sa dubokim branicima i da je jedinstven, svaka cast i za one koje rade kao G60, ali ovo je savrsenstvo i rijetko je vidit ovakav savrsen sklad :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Sretno u nastavku :icon_biggrin:

hvala, brate...uskladio sam ga, aaa? :D

.nOKe je napisao(la):
ma kume,da mi je uzet gume zimske,skontao bi nesto,svakako da su ove felge beton,dogovaram neku zamjenu sa likom,al je tezak pravo ne zna ni on sta hoce, al et bit ce nest hehe. Naleti na kafu da odradimo foto sesn tvojim chunerskim aparatom :p

sutra cu ja doci u sarajevo na meet, pa ajde ranije se nadjemo i poslikamo se :cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Jbte post na brzinu ali sada tek vidjeh centr-e ODLICAN
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

prelepo mu stoje felnice,lepo si ih ispolirao,mozda samo malo da ih izbacis :cool:
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

za old school su ove bolje ali meni se više sviđaju RH, auto je pravi old school
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

Moze ova tema lock, prodat golf...opet u ruke chunera, Funky sa foruma. Znaci, samo cemo ga preparkirat iz moje u njegovu garazu :D
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. centra 15", str 24 ;)

jbg, nuzda zakon mijenja...imamo 4 auta, tako da se mora nesto prodat...prvi na red dosao golf, dogovorili se za 5 minuta, bez cjenkanja :D
zao mi golfa u pm, al idemo dalje, sad je moj Country, nisam vise low rider :icon_biggrin:
 
Član
pa sto bas funky-ju... ode sad golf gdje ne treba... ko da gledam da ce mu prvo stavit one svoje duboke karambolke... ccc... steta bgm... :(((...

hehhe

nek je sa srecom i puno predjenih km
 
Član
znaci neda Brko sa svog golfa nista... auu... ma i ne treba mu nista vise, prodao si mu auto u koje ne treba godinama ni feninga uloziti... :))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top