Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Golf II TD+i Old School by Oggy.. odee golf :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf II Cl Old School by Oggy.. update: novi branik!

..." nabavio sam i staru masku sa znakom, i dvije stopke puknute, i zahrđalu haubu i poklopac rezervoara, tako da i to cu nekad stavit radi furke, malo rat style..sve da se proba.. i galeriju, stari kofer, rezervnu svezat na galeriju i pravac mostar.. :icon_smile:"...

imas moju moralnu podsrku...
a golf ide uzlaznom putanjom...svaka cast...
 
Super Moderator
RE: Golf II Cl Old School by Oggy.. update: novi branik!

kadija_1.6td je napisao(la):
maska sa znakom obavezno i stavi tablicu na sredinu(ovako)

najljepsi golf sto sam ikad vidio odma sam si skinuo sliku :D

ako mozes ovako napraviti to bi bilo extra ovo je stvarno prelijepo...a u tebe je branik super kao i cijeli golaf ;)
 
Početnik
RE: Golf II Cl Old School by Oggy.. update: novi branik!

@ljuboje: jos se nisam odlucio za rat...bice i toga...kad stignu felge nove..
@allroad: nije mi uopste tesko napraviti da bude kao ovaj gore, bice i to...

Eh bio sam vrijedan ova dva dana..sinoc izvadio motor iz golfa, diesel, 40kW :icon_biggrin: slab mi za ove 15-ke, a da mi je da sam brzi od .nOke i nokke....ova je zvijer izvadjena..
b8rd0.jpg

Jutros je ovako izgledalo...
xlas69.jpg

I danas sam ubacio novi motor...naravno ,nafta ostaje u rezervoaru..motor je 1.6TD+intercooler.. jaceg serijskog dizela za golfa mk2 nema..a benzinca necu...
stavio sam i zamajac i korpu vecu, i lamelu fi 210... veceras zavrseno..probano...ideeeee,.nOke, jedva cekam da krenemo u Zivinice,da se malo ganjamoo do tamo...:D bar se sad ima sta vidjeti pod haubom,jos kad se fino opere...
1z4aebr.jpg


Et..mnogo sam zadovoljan kako sam sve upakovao... 12-13 sati posla i ja dobio 19kW...ne znam kolko je koniica,moram provjerit...
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ooo svaka cast,cestitam i kako ide,ima li neke drasticne razlike?
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

ima razlikee,i te kako...sad bez gasa krecem..znaci sa oko 54KS na oko 80KS, koliko bi trebao imati ovaj motor....iznad 2000 obrtaja leetiii...ja prezadovoljan vucom, jos cu bos pumpu da odnesem na reparaturu,trebalo bi onda biti jos bolje...
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Oggy je napisao(la):
ima razlikee,i te kako...sad bez gasa krecem..znaci sa oko 54KS na oko 80KS, koliko bi trebao imati ovaj motor....iznad 2000 obrtaja leetiii...ja prezadovoljan vucom, jos cu bos pumpu da odnesem na reparaturu,trebalo bi onda biti jos bolje...

super,samo nek si zadovoljan rezultatom to je bitno;)
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Super to brate...dobio si +26 ks na onaj motor..hehe..samo naprijed...
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Hvala...dosta meni 26KS, al nek ostane nafta u razervoaru... a uradjeno je osvjezenje na motoru prije nego sam ga ubacio, znaci karike,lezajevi,vodjice,difoni,hidropodizaci..sve je promijenjeno tako da sam rahat.nadam se..
 
Član
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Gdje se neće osjetiti razlika 25 ks hehe,nek je sa srećom novi motor!
Hoćeš li raditi atest?
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

Schumi je napisao(la):
Gdje se neće osjetiti razlika 25 ks hehe,nek je sa srećom novi motor!
Hoćeš li raditi atest?

Hocu,al necu odmah,cekacu dok mi bude registracija pa sve zajedno...
 
Početnik
RE: Golf II TD+i Old School by Oggy.. update

opet dizlo...imam u sciroccu benzinca,ne treba mi vise...a ovaj je dosta ekonomican a ipak ide dobro..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top