Golf II GTI 8v

Golf II GTI 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ehhh da pocnem davno sam se registrovao ali eto sad da postavim bi-bi u garazu....... radi se o drugoj generaciji Golf-a GTI 8v digifant sa 79 kW godina proizvodnje 1987 i sve je stock na njemu..... osim opruga :icon_smile:

kupljen ovakav

i22796_IMG0662.jpg

i22795_IMG0663.jpg


sad izgleda ovako nakom mog trackanja i mazanja po njemu hehehehe

i22777_DSC00559.JPG

i22778_DSC00561.JPG

i22781_DSC00563.JPG


eto toliko o mom avtu....postavit cu projekt citav sta je na njemu radjeno ali otom potom jedva sam se ovo nakanio hehehehehe
ehhh sad blatite po avtu
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

fin golf place za nekim felgicama i popravi ovu crvenu cizu na karambolci izbi oci:D
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

hahahaha necu feligice imao sam ja 15-ske ali necem vise a sto se tice cizeeee nema je posto je slomljena hehehe moram mjenajti prednju karambolku aBd uskoro dok se nakanim :icon_smile:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

Hmmm,u neku ruku mi se nesvidja ovo sto si farbao u crno ispod branika,ispod lajsne i haubu a u neku ruku i da ali samo ako ces furati neki lagani rat style,ako ne onda si se prevario
 
RE: Golf II GTI 8v digifant

druže meni se ovo što si u crno ofarbao ni malo
ne sviđa, ali vidićeš šta će ti kolege reći pa
ti skontaj, nikad nije kasno za popravke. pozz
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

meni se ne svidja uopce ovaj golf nekako pretjerano nadjidjan..samo german style
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

Bolje da ga nisi nista ni dir'o...malo si ga nesto cacno i nabudzio bezveze...
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

Skidaj ovo crno sa njega, usro si ga stim ...
Bice super kad to skines i nabacis neke felice ;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

hahahahah ma samo opusteno narode ovo je podloga jer i onako se treba farbati :D.....
a ovo sto je ofarbana hauba i onako je sva ispucala od klamencica itd.... ovo sam ja igrao kolo na njoj hehehe a ovo ispod lajsne je zastita (kobit) i preko toga ide boja ali trenutno finasije ne dozvoljavaju to ebi ga bolje da ga zastitim nego da ga vozim truhlog (bolje sprijeciti nego lijeciti) heheheheh a za farbanje mora se izdvojiti minimalno 1000 KM

a sto se tice jesam li ga nadjidjao :icon_question: ne vidim cime sem sto sam se glupirao sa haubom ali eto svak ima svoje :icon_smile:

Dottore je napisao(la):
Skidaj ovo crno sa njega, usro si ga stim ...
Bice super kad to skines i nabacis neke felice ;)

skidam cim budem imao para da ga radim jer mi je poceo da se skida lak i boja i na nekim mjestim poceo da hrdja radi toga je uradjena ova crna :icon_biggrin:

u svakom slucaju HVALA ;)

ja kritike gledam pozitivo :cool::cool: ne bi valjalo da nema kritika i da svi govore kako je super kad nije ;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

otkud ti u mojoj mahali na anexu? :D
dobar ti je golf
samo ove mat detalje skini
nađi BBS felge i koliko vidim fino je spušten :cool:
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

gaga je napisao(la):
otkud ti u mojoj mahali na anexu? :D
dobar ti je golf
samo ove mat detalje skini
nađi BBS felge i koliko vidim fino je spušten :cool:

heheheheeh pa ja sam redovan jaran mi stanuje gore... nisam ni ja daleko od anexa
ehhh da mi je naci kakve fine 14-ske sad cu ja to traziti kad je zima tad je naj jeftinije
 
Legend
RE: Golf II GTI 8v digifant

hmm.. pa eto nisam siguran da mi se bas ove cize svidjaju,al nije ni toliko lose ;)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

.nOKe je napisao(la):
hmm.. pa eto nisam siguran da mi se bas ove cize svidjaju,al nije ni toliko lose ;)

hehehe ma sve ce se to popuniti kao sto rekoh moram farbati cijelu haubu tj avto :D pa sam se malo iz dosade igra
u svakom slucaju DANKE ;);)
 
Član
RE: Golf II GTI 8v digifant

posto mi je dosadno reko haj da postavimpar novih slika
žnista posebno nesto skinuto sa njega nesto vraceno kako je bilo.... nova ciza izvucena crvena, kupljeni drugi tapaci jer su moji propali.... stavljen drugi volan.... stavljene obrve na prednje blatobrane.... itd itd imam par slika cisto da se malo osvjezi hehe

zimski setup stavljen i uskoro se skida hehehehe :D

ca29eabc.jpg


evo kako se gura snijeg
3caca097.jpg


evo sa novi crtama jos samo da nadjem karambolku sa citavi cizama .....

4ad12397.jpg




i evo jedna bezze uslikana
dc184606.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top