Golf II 1.6b

Golf II 1.6b

Član
Hvala drug,naravno kad se sve uradi trebao bi da bude golf za primjer :lol: slika br. 2 je odlicna boja je vrh ;) vidjecemo ugl ima jos vremena do toga,ugl hvala na prijedlogu ;)
 
Član
Evo malo radova od jutros ;) nema nigdje tragova hrdje,pod je kao nov i solje su zdrave,ali naravno ide zastita za svaki slucaj ;) a jos je i ukunut zadnji brisac potpuno ( ionako nikad nije ni radio :lol: ) i znakovi,a u toku naredne sedmice idem u nabavku dubokih karambolki ili mozda sjedista od cetvorke,pa cemo vidjeti sta prije naleti,toliko za sada.






]
DSC_0370.th.jpg
[/url]
 
Član
Mali update,uradjena zastita naprijed kompletna i pocet proces zastite nazad,danas sam uhvatio malo vremena te zamjenio dobose zadnjih tockova sve glanc novo :lol:,poslje Bajrama idem u nabavku dubokih karambolki i jos nekih sitnica.
Evo dvije slike od danas jer nisam uspio prebaciti vise slika jer me zeza mobitel.

o56wsn.jpg


10crlsw.jpg
 
Član
Ma zdrav je drama , al benzinci su takvi manje vožena auta ne trese motor itd... Normalno da je zdraviji ada ne mora značiti...Dobre tromble jesu org ili su fušerske??pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ma zdrav je drama , al benzinci su takvi manje vožena auta ne trese motor itd... Normalno da je zdraviji ada ne mora značiti...Dobre tromble jesu org ili su fušerske??pozzz:cool:

Hvala drug,ma ja sam se iskreno iznenadio koliko je zdrav stvarno nigdje nema hrdje,a trombole su orginal njemacke,a gledam uvjek da kupim orginalni dio bez obzira koliko je skuplji jer ova kineska smeca su samo bacanje para ;)
 
Član
Ma te i valjaju ove fušerske ne drže uopće izližu s epravo brzo pa je to na kraju bacanje para. ako nije tajna gdje ih ima uzeti nove org??pozzz:cool:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Ma te i valjaju ove fušerske ne drže uopće izližu s epravo brzo pa je to na kraju bacanje para. ako nije tajna gdje ih ima uzeti nove org??pozzz:cool:

Ja sam ove dobio od amidze iz Austrije,posto je dolazio usput u Sarajevo zamolio sam da mi donese,a jedan moj prijatelj je za svog golfa uzimao dijelove u Karetu na cengic vili i dijelovi su orginal koliko sam mogao vidjeti na kutiji je pisalo made in germany kao i na tromblonima.
Pozz :cool:
 
Član
Evo i ja da se javim nakon 100 godina sa jednim malim updateom :D Ugl dijelovi se skupljaju i novac za farbanje golfa koje planiram pocetkom proljeca :) Golfa sam mehanicki sredio 100 % i registrovao,sad su ostale one " sitnice " sportski amortizeri,gti ralica,prednja plitka karambolka i remus :) auto sam zastitio kompletno prije jeseni antigravelom i korbitom :)
Juce sam ubacio sjedista od golfa 4 danas cu zavrsiti i zadnju klupu nisam stigao juce,sjedista namjeravan presvuci u neki gti dezen zajedno sa tapacirunzima,ali to ce cekati nekad na ljeto :) evo sad i koja slikica2014-01-20 13.44.29.jpg 2014-01-20 13.44.51.jpg 2014-01-20 13.45.38.jpg 2013-11-24 12.04.37.jpg :D
 
Top