Golf II 1.6b

Golf II 1.6b

Član
Evo doslo je vrijeme da i ja predstavim svog golfa.U pitanju je je 1.6b kako pise u naslovu od opreme ima servo,alarm,daljinsko,alu felge (15" bbs od clana Skrabo i 14" Pirelli Gti od clana Puki ).
Ugl auto je mehanicki u tip top stanju ulozio sam u potrosne materijale oko 1000 KM ali ne zalim jer znam da je 100 % ispravan,a sto se motora tice motor je neunistiv nikad nije otvaran samo je redovno mijenjao ulje,a potrosnja normalnom voznjom po gradu nikad ne prelazi preko 8L.

2UDnk.jpg


gQ7LM.jpg

Wc9FQ.jpg

g8s0.jpg

Ttbei.jpg

SO4T6.jpg

G3SKA.jpg

9SZzM.jpg

OFbcA.jpg
 
Član
pa nije los na ovim crvenim felgama jos na branicima izvuci linije crvene i to je to..;)
 
Član
soffa je napisao(la):
pa nije los na ovim crvenim felgama jos na branicima izvuci linije crvene i to je to..;)

Hvala drug,felge sam ostavio u ovoj boji jer su stvarno extra ofarbane,tako da mi je zao bilo da ih diram,abd naredno lijeto ce se polirati falc,a srce ce vjerovatno u neku drugu boju,a za linije cu vidjeti,ako mi vjerujes da ne mogu stici posao,obaveze nigdje me nema :icon_cry:

golfxx je napisao(la):
Dobra cvaja kralju ;)

Hvala drug ;)

golf2 je napisao(la):
fin golfac nek je sa srecom :cool:

Hvala drug ;)

edo_benz je napisao(la):
jel ovo onaj sto se prodaje:icon_question: nije lose ;)

da nazalost se prodaje razlog je adaptacija stana,pa ako sta ispadne ostaje kod mene :cool: ugl hvala drug ;)
 
Član
dobro da nije dizel, solidno idu ovi 1.6 b...
dobre su mu ove orange/crvene felge , lijep golf ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Jes fin golfonja :D
Koje si stavio opruge na njega?..Kakva je razlika i ostalo?

Hvala drug :cool:
Opruge sam stavio od corrada vr6 40/40 mm odlicne opruge uzeo sam od clana Tito i Partija,razlika je taman,fino je spusten naprijed ne grebe nista ne udaraju tockovi,nazad samo na lijevom tocku malo rub kaci,ali samo kad su 2 teskih :lol: ali to samo kad su ove 15 bbs tvoje ;) a na 14 pirelli ne kaci nista.
Ugl odlicne opruge taman spute,razlika ti je minimalna ne osjetis u voznji nista eto jos po Sarajevu rupa i sahtova na svakom metru,ja sam uzeo standardne amortizere Blisten 220 KM,tako da ti je moja preporuka ove opruge,a ne gti sto ih ganjas.
 
Član
Evo da se javim da tema ne padne u zaborav :lol: ugl golf se vozi svaki dan,nisam radio nista novo dugo vremena,ne mogu da stignem od faxa i od posla skoro nista,ali ugl novac se poceo prikupljati za farbanje ili za neki jaci motor nisam siguran za sta cu se odluciti vidjecemo ;) ako bude isao motor onda samo 2.0 16v ili 1.8 16v ugl vidjecemo sta ce izletiti,a vidim da svi nesto ulazu u celicne felge farbanje,ja sam svoje felge ofarbao jednostavno spricom i zastitom 3u1 ( neka vrsta 3 zastite pomjesanje u jednu ) i kupio nove gume vredestein snowtrac 3 175/70/13 u savi za 368 KM,eto to bi bilo to auto je spreman za zimu abd na proljece ide potpun rebilding ;)

LIZAU.jpg

cXY4e.jpg

eGNFh.jpg

d6eYv.jpg

mdFH8.jpg

6odf.jpg
 
Član
Enterijer mi se svidja sto je bas ocuvan, samo da je ubaciti dve neke druge kadice bio bi bas klasika ;)

Ps. Definitivno ti fali GTI ralica naprjed :D
 
Ono sto je najvaznije je limarija i to sto je dobro ocuvana a i unutrasnjost a sad jos motor i ima da bude odlican:cool::cool:
 
Top