Golf GTI napokon slike!

Golf GTI napokon slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fin golf pravo nema sta
isti stopovi kao i kod crvenog koliko sam primjetio u svakom slucaju 5-ica cista.
 
Član
fin golf skroz, lijepa farba... čovječe ovdje nema dvojke gti s glave:icon_cry: sve oni gtd i to sve krame teške...
 
Član
dobar golf samo ga jos dobro potpilat,sijecam ga se ja dok klinjo bio kad bio u citluku onde ispod mostica uvijek parkiran,sjajio se ko nov bio..pa i je onda ta nije bio star...
a sto se potrosnje tice i golfa gti-a ja sam vozio i 107ps i 112ps i 139 i sad G60 i svaki ce trosit onako kako ga vozis zato zaboravite to da nece preko 10lit...pa u mog frenda obicni dizel zna 10 uzet kad ga tare punim...
 
golf g60 je napisao(la):
dobar golf samo ga jos dobro potpilat,sijecam ga se ja dok klinjo bio kad bio u citluku onde ispod mostica uvijek parkiran,sjajio se ko nov bio..pa i je onda ta nije bio star...
a sto se potrosnje tice i golfa gti-a ja sam vozio i 107ps i 112ps i 139 i sad G60 i svaki ce trosit onako kako ga vozis zato zaboravite to da nece preko 10lit...pa u mog frenda obicni dizel zna 10 uzet kad ga tare punim...

E ja sam te zvao danas zbog onih rubova pa za ovoga golfa trebaju zadnji od g60.;)
 
RE: Golf GTI Zatamljena stakla!

Evo malo sam ga zamrčio sa 30% foliom i plus kolor stakla taman nekih 40-50% je ukupno.

Još malo slika!
 
extra je sada bili smo danas na kavici predobar golf ee obećo mi je naljepnice napokon hehe a roba šta ćemo za plaćanje pića ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top