Golf GTI napokon slike!

Golf GTI napokon slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja nisam do sada vidio ovog golfa ali je za 10+ svaka cast cuvaj ga nemijenjaj nista ostavi kako jest danas je to rijetkos vidjeti .. . :cool:
 
Član
0g1 je napisao(la):
ja nisam do sada vidio ovog golfa ali je za 10+ svaka cast cuvaj ga nemijenjaj nista ostavi kako jest danas je to rijetkos vidjeti .. . :cool:

čovjek je rekao sve.....;)

Ne mijenjaj ništa ni po cijenu života.....:icon_smile:
 
Mr.BMW je napisao(la):
Lep je shvabo,stoje mu dobro ove felnice!Samo napred!

ija sam mu reko da su felgice dobre inače se znamo dobro uživo su puno bolje samo je mana što su sad na njima gume kroz 55 da stavi 195 45 15 dobile bi na izgledu puno više jer je auto dobro spušteno
 
Da se osvrnem na potrošnju!Normalne vožnje na otvorenom je prosjek 7 lit.a gradska od 9 do 10 lit.a sad ako ga stiskam e tad može uzeti koliko god hoćeš.:icon_biggrin:
 
Možda mu ofarbam plastike u boju auta i to bi bilo to a to za gume ne znam jer je i ovako spušten pa se uvjek borim za normalan parking!:icon_smile:
 
ROBERT-GTI je napisao(la):
Možda mu ofarbam plastike u boju auta i to bi bilo to a to za gume ne znam jer je i ovako spušten pa se uvjek borim za normalan parking!:icon_smile:

naljutit ću se na tebe znaš ti zašto
 
Član
ROBERT-GTI je napisao(la):
Možda mu ofarbam plastike u boju auta i to bi bilo to a to za gume ne znam jer je i ovako spušten pa se uvjek borim za normalan parking!:icon_smile:

Nemoj mu to radit, majke ti;)
 
bježi nisi fer u nekim stvarima al nema veze reću ti nekad uživo neću ovde po forumu uglavnom meni nemoj ništa pravit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top