Golf GTI napokon slike!

Golf GTI napokon slike!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: napokon slike!

fino fino samo ja bi ovako uradio

skino duboke stavio obicne od gti-a
skino plasticne obrve znam da stite al je ljepse naizgled
stavio mu prednju ralicu od gti-a
stavio masku bez znaka
i lajsne sa strane od gti-a


to je german style:lol:
 
RE: napokon slike!

Nema skidanja jer će da bude onakakv kakav jest bez suvišnih detalja a samo ću mu možda malo motor pojačati:icon_biggrin:.
 
BHT Ovisnik
RE: napokon slike!

izvini ako peglam,al da ti nisi prije vozio crvenog golfa s 3-kraknim felgama
 
BHT Ovisnik
RE: napokon slike!

a znam ga s bune,fin golf bio,samo bi bio ljepsi s dr.felgama
;)
 
RE: napokon slike!

baš tako sve ih je manje i manje ovakvih primjeraka na plavog mislim da nebude zabune ne na crvenog
 
Član
ROBERT-GTI je napisao(la):
NIJE 2 NEGO 1 DAN A BIO SAM JA TAMO JER RADIM REKLAME.:cool:

Ma šta ćeš ti raditi kakve reklame jedino za pogrebno društvo :lol::lol::lol:

BTW lijep to je Gogo ;)

dadao_style je napisao(la):
gti ako je dobar nesmije preći 10 litara to 15 16 ti sigurno nešto nije bilo uredu previše za gti a po mom iskustvu sad osim ako auto nije imalo neke prerade pa trošilo toliko al obični nesmije preko 10

Ne znam otkud tebi ta tvrdnja al hoće taj motor i više popiti bez ikakvih prerada... :icon_rolleyes:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
ROBERT-GTI je napisao(la):
NIJE 2 NEGO 1 DAN A BIO SAM JA TAMO JER RADIM REKLAME.:cool:

Ma šta ćeš ti raditi kakve reklame jedino za pogrebno društvo :lol::lol::lol:

BTW lijep to je Gogo ;)

dadao_style je napisao(la):
gti ako je dobar nesmije preći 10 litara to 15 16 ti sigurno nešto nije bilo uredu previše za gti a po mom iskustvu sad osim ako auto nije imalo neke prerade pa trošilo toliko al obični nesmije preko 10

Ne znam otkud tebi ta tvrdnja al hoće taj motor i više popiti bez ikakvih prerada... :icon_rolleyes:

Zadnji Gti sto sam ga imao bio je tip top,prvi vlasnik,servisna 180000km trosio je 11-12 kad ga cjedim na 2500 obrtaja a preko 3500 15l minimum,sto je bio i slucaj sa prethodna dva a tako je i sa calibrom!
 
Član
teretanas je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
ROBERT-GTI je napisao(la):
NIJE 2 NEGO 1 DAN A BIO SAM JA TAMO JER RADIM REKLAME.:cool:

Ma šta ćeš ti raditi kakve reklame jedino za pogrebno društvo :lol::lol::lol:

BTW lijep to je Gogo ;)

dadao_style je napisao(la):
gti ako je dobar nesmije preći 10 litara to 15 16 ti sigurno nešto nije bilo uredu previše za gti a po mom iskustvu sad osim ako auto nije imalo neke prerade pa trošilo toliko al obični nesmije preko 10

Ne znam otkud tebi ta tvrdnja al hoće taj motor i više popiti bez ikakvih prerada... :icon_rolleyes:

Zadnji Gti sto sam ga imao bio je tip top,prvi vlasnik,servisna 180000km trosio je 11-12 kad ga cjedim na 2500 obrtaja a preko 3500 15l minimum,sto je bio i slucaj sa prethodna dva a tako je i sa calibrom!

Ma znam zato i kažem kakvih 10 litara diesel po gradi troši toliko :icon_eek:...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top