Golf GTI 1.8T

Golf GTI 1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
dadao_style je napisao(la):
čuvaj se šeki u senkudni se zlo desi gdje je adi vidim uzeo je neko golfa 3 šta mu bi sa dvojkom znam da je uvjek s tobom pa zato pitam

tu je adi danas smo do majstora isli da mi te spojlere prefarba, uzeo je dobru tricu ocuvanu gt 1.6 novi motor 101 konj. "96 godiste. dobar.
 
Član
Ako zelis bolje ubrzanje, stavi 15-ke sa gumama 195/45 15!

Da bezveze ne kupujes, probaj posudit od nekog prijatelja samo za probu!

Onda izmjeri vremena ubrzanja!

A pragovi, prednji i zadnji spojler, ako su previse osteceni, jednostavno ih skini!

Neces nista izgubit!

Pozdrav!:icon_smile:
 
Početnik
martin je napisao(la):
Ako zelis bolje ubrzanje, stavi 15-ke sa gumama 195/45 15!

Da bezveze ne kupujes, probaj posudit od nekog prijatelja samo za probu!

Onda izmjeri vremena ubrzanja!

A pragovi, prednji i zadnji spojler, ako su previse osteceni, jednostavno ih skini!

Neces nista izgubit!

Pozdrav!:icon_smile:

necu nista izgubit al izgubit ce golf sav izgled bez spojlera a i sa malim tockicima. ubrzanje manje vise dobit cu efekat s manjim felgama 16" ove udaraju previse nema amortizacije nikako
 
Super Moderator
fin je al nekako mi prednji nastavak na karambolku se ne uklapa sa ovim pragovima i zadnjim branikom... ostalo super i motor je dobar... samo stavi mu 17'' ljepse ce izgledat nego na 16 il 18 a dobro ce ic :D
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Dobro si proshao , a 4ka ti je dobra pravo , po meni malo previshe plastike ...

Te felge ne mijenjaj :cool:

slažen se u potpunosti, skidaj plastiku i ubi ga u pod na tin 18"
bit će ti vizualno puuuuno lipši i bolje će ležat sigurno nego sad
;)
 
Član
shex je napisao(la):
Tek opran.

Raja izvinjenje sto se nisam predstavio malo mi je spora veza pa sam jedva attachiro sliku. Predstavio sam se u novim clanovima.
Inace da predstavim autic Golf 4 GTI standardno 150 konja, moment max 210 nm , 1.8 motor, 20ventila, Turbo k03 puni 0,6 bara standardno,intercooler fabricki, godiste '99. Spalio lamelu pa stavljena tek nova. Sve 4 spojleri rieger, rep je JE design. Felge 18", gume 225/40/18, malo neudobne al lezi pravo kroz krivine ludnica. Doduse kako sam mjerio, ubise mu perfomanse ove felge skoro mu sekundu skinu do stotke. vidjet cu neke da stavim 16ke. Motor nisam diro nista.

eee dobar golfac vidio sam ga uzivo al davno ima i 2.godine u mostaru kad se prodavo imam sliku od njega sliko ga malo pa izradio sliku dobra pila sam polako
 
extra sređen golf. spojlere nikako ne dirat
a felge ne bi bilo loše kad bi zamijenio za 17"
ipak je 18" previše za naše puteve, nepraktično
ja imam 16" na sličnoj četvorci i vjeruj mi da
se nikako ne uklapaju sa spuštenim karambolk.
i spojlerima, nekako djeluju premale.
17" je mjera i izgleda i praktičnosti. pozz
 
Član
po meni samo xenon ili neki farovi angel eyes felge jesu pregrube za nase puteve al ces izgubiti vjeruj mi,dosta ako ih zamjenis samo farovi i eto ga!;) sto se tice one voznje nizbrdo vjeruj mi gutao sam knedle dok sam citao:icon_biggrin: samo polako i ne diraj nista neces ici na street race pa da ti treba vrijeme al ovako kad se pojavis bas se pojavis:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top