Golf GTI 1.8T

Golf GTI 1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kaže mi jaran u Jablanici "vidio sam ti onog jarana što ti na ciscu predavao, dođe na kafu u San s nakvom četvorkom plavom, dobra pravo" :)

Samo lagano, nisi ful'o pri izboru hehe Predobar golf.
Ja još ništa nisam uzeo novo, evo taman noćas odo do Sa, pa ću ujutru ranije u ambasadu predat papire za vizu da idem u januaru malo do rođaka, da vidim ima li šta za mene na lageru :D

pozz.
 
Član
dobar extra...samo nebi mu ja stavljo 16ke nema sanse...predobro lezi na 18"....jos jednom odlican je...;)
 
Početnik
antrax je napisao(la):
Kaže mi jaran u Jablanici "vidio sam ti onog jarana što ti na ciscu predavao, dođe na kafu u San s nakvom četvorkom plavom, dobra pravo" :)

Samo lagano, nisi ful'o pri izboru hehe Predobar golf.
Ja još ništa nisam uzeo novo, evo taman noćas odo do Sa, pa ću ujutru ranije u ambasadu predat papire za vizu da idem u januaru malo do rođaka, da vidim ima li šta za mene na lageru :D

pozz.

Ma dodjemo cesto ja i ovaj jaran kod ovog jarana sto voli fice. Posebno ljeti ;) fino je doci provozas ce picis malo, nadjes kakvog usput da se potegnes a ubijes vrijeme.

Schumi je napisao(la):
Grmi GTI,sve moze proci..Samo place za ksenonima

Upravu si legle bi pravo, vidjet cu nesto da kupim samo veze nemam sta treba koja marka, sta je kvalitetnije sta nije. ako imas kakvih ideja javi koje valjaju, samo znam da bi uzeo one sijalice od 6000 K najmanje smeta a fino svjetli ko dan.

NOVA PRICA, krenem ti ja na poso, kisa, temperatura par stepeni, normalno cesta ko 2 leda klizava,i uz brdo izmedju Sirokog i Gruda ima neka Musina strana uletim u prvu jacu krivinu 120 i izvucem ga ko i svako jutro po kisi - malo drifta extra ;), malo ubrzam na 130 prva blaza krivina, leti guzica ja malo ono standaradno da popravim malo kad poleti malo vise, ja popravi, leti guzica na drugu stranu, pa opet pa opet i tako okrenem se za 180 stepeni i prednjim desnim dijelom branika zakacim od zenin zadnji lijevi i tako se odbijem leteci unazad odnosno okretajuci se uzbrdo ne promjenjenom brzinom odo oko preko 100je stanem na ivici litice od neznam 100tinjak metara. dok sam sam ga popravljo drzo sam gas nista, kad je kreno okretat - ne znam. kada sam iso unazad drzo sam kocnicu pa sam stao na ivici djelio me kamen od po metra do provalije. zadnji most stao na kamen, pa nisam proletio. normalno nastupa sok neki par minuta dok ne dodjes sebi, izadjem pogledam auto lajsna na prednjem branicu pukla, lijevi spojler od kamenja isparan odljepio se, zadnji malo napuko al nista sto ne moze malo farbe i zakrpe rjesit. odvedem u Jelic odmah, sve ok , trap ok, samo auto puno kamenja. jedan kamen osto na lafeti, lupo dok sam iso, ja konto klipovim mi setaju po autu, kad kamen, opet kamen;).

zakljucak: nisam znao da mogu uzbrdo u unazad 100oju ic, kamen me spasio od totalne stete, sve zavrsilo na "par ogrebotina, parnica i napuknuca". Jebo me je navigator Paja, nije mi reko kolko je mokro, moro sam ga udarat po kacigi, OKRENO MAPU CESTE NAOPAKO.
 
Član
Dobro si proshao , a 4ka ti je dobra pravo , po meni malo previshe plastike ...

Te felge ne mijenjaj :cool:
 
čuvaj se šeki u senkudni se zlo desi gdje je adi vidim uzeo je neko golfa 3 šta mu bi sa dvojkom znam da je uvjek s tobom pa zato pitam
 
Član
extra golfic...a takvih stvari se cuvaj, pogotovo kad je mokro...brze auto poleti i ne stignes ga kontrolisati na vrijeme...u svakom slucaju, extra si prosao!!!odsad polako i na pravcu ga goni a ne kroz krivinu!!!;););)
 
Član
fin golfach,sreca pa te nije nista gore zadesilo
cuvaj se
a ne diraj felge,sekunda manje,vise,s ovim si glavni;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top