golf 5

golf 5

druze 5ica ti je extra dobra,a felge kad bi hi slucajno negdje vidio nebi mogo odoliti a da ti ne maznem iste bas mi takve odgovaraju i trebaju na CC-u:lol:;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
druze 5ica ti je extra dobra,a felge kad bi hi slucajno negdje vidio nebi mogo odoliti a da ti ne maznem iste bas mi takve odgovaraju i trebaju na CC-u:lol:;)
drug to je jesu felge za passata cc a lako se dog oko cijene
 
Član
sreckos je napisao(la):
nije orginal amortizeri i opruge

Moje zadnje javljanje nemam namjeru ispravljati krive drine.....javio sam se sa namjerom da ti prenesm moje iskustvo, kao i ono što sam pročitao vidio, doživio na ovu temu....ja pričam o spuštenom autu a ti mi govoriš da nisi imao problema sa orginal amorizerima i oprugama i preporučenom dimenzijom felgi/guma za to auto...

Sretno sa radovima.
 
Član
aServis je napisao(la):
sreckos je napisao(la):
nije orginal amortizeri i opruge

Moje zadnje javljanje nemam namjeru ispravljati krive drine.....javio sam se sa namjerom da ti prenesm moje iskustvo, kao i ono što sam pročitao vidio, doživio na ovu temu....ja pričam o spuštenom autu a ti mi govoriš da nisi imao problema sa orginal amorizerima i oprugama i preporučenom dimenzijom felgi/guma za to auto...

Sretno sa radovima.

mozda ja ne razumijem ali za golfa niije preporucena dimezija R20
 
druze svaka cast na radovima nas ja u utorak ulazim kod tebe u radnju a ti izlazis iza sa autom nisam stigo navreme da izadjem vani mislim dasi vidijo moju kantu parkiranu na ulazu ti
 
Top