golf 5

golf 5

Član
Vjerujem da su velike pare ulupane na ovaj branik, ali nije to to.
Kad ga vidim sa ovakvog, zamišljam kako bi izgledao da 'mjesto te maske prišarafiš onu od mečke W123. :D
Možda bi bolje bilo da si stavio branik od r32.
Evo, ima li išta ljepše od ovoga:

tfl072a.jpg
 
Član
nije nesto branik al svako ima svoj ukus ne svidja mi se ovo oko haube gore isto koda je od drugog auta..kao sto fukara reko bolje da si uzeo od r32 branik...al et ukusi su razliciti mozda par nekih crvenih detalja uraditi sad....i jos nesto GOLF JE JEBENICA.....;)
 
Član
Po meni je ovim potezom od prelijepog auta prešao u antituning rubriku.. Ali ako se vlasniku sviđa, meni onda još više
 
Član
druze moj, sta uradi od auta...audi wannabe branik na golfa? izvini, ali ovo je anti tuning za mene...
 
duurma je napisao(la):
moja preporuka GTI branik ili R32 ja se licno nebi mogao odluciti izmedju ova dva
ko god imalo sredjuje golfa 5, prvo sto stavi na njeg je branik od gti-ja...treba covjek teziti da bude drugaciji od ostalih, poseban..

slazem se da je ovaj branik ruzan, ali moze se naci neki bolji a da nije od gti-ja
 
Član
ma boli lika briga meni sad izgleda ko neki prototip jer je bas unikatan branik all meni se ne svidja ja bi radije kao na ovom golfu mislim da na crno bi stajao jos bolje al ett mozda sad bad lock uradis jer mi to od znaka na haubi pojede oci....sve u svemu izgleda strasno samo branik mjenjaj....;)
2263981500dcb2e0f428o.jpg
 
Top