golf 5

golf 5

Član
taj ET ide na golfa, ali brate 45 profil na 20ku gumu ne ide, mislim da ce strugat jer je to predebela guma za tu velicinu felge
 
Član
pa i mislio sam da je greska.. ne znam, uzmi -3 opruge, probaj naci polovne za 150 km, nove su 300, pa stavi i probaj... jesi postavio upit na vwclubcroatia forumu? sumnjam da iko moze dati konkretan odgovor, jer imas ogromne felge, i mislim da si medju par ljudi na balkanu sto ima 20 na petici, tako da probaj sam..
 
Član
Astra je napisao(la):
pa i mislio sam da je greska.. ne znam, uzmi -3 opruge, probaj naci polovne za 150 km, nove su 300, pa stavi i probaj... jesi postavio upit na vwclubcroatia forumu? sumnjam da iko moze dati konkretan odgovor, jer imas ogromne felge, i mislim da si medju par ljudi na balkanu sto ima 20 na petici, tako da probaj sam..

pa uzecu i probacu te opruge da vidim kako ce stajati nazad moze ici skroz do kraja a bojim se za prednje tockove kako ce naprijed izgledati
 
Član
Ev ti jedan primjer radi se o audi s8 20' gume 225/30/20 sa hr oprugama et je vjerovatno između 40 i 50..neko ko zna više o ovim felgama vjerovatno zna et...

wrxm48.gif


Ima još primjera al nemogu ti sad naći...

A što se tiče hr foruma tamo imaju 2 čovjeka na 19' sa 225/35 8,5j i oba su širili blatobarane nedavno...tako da mojne mi te priče da može stati i da nema problema....

Kad već ideš u extremizam ja bi to ovako, kupio nova 2 blatobarana naprijed, stara skino i ostavio, ta nova proširo i kod tebe je ta flolija i presvuko...pozadi bi gume nakosio da može proći kako treba a da nezakača kupio gewinde i spustio kako treba...

Pored titule najveće felge ide i titula najtvrđe auto....:icon_smile:


PS sad samo čekam nekog sa uletom ma neće to biti tvrdo :icon_eek:
 
Član


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
druze evo kako izgleda golf nazad kad ga natovarim i ovako sam isao u BG nekih 300km u jednom pravcu i isao sam na more isto ovako natovaren tj 5odraslih osoba u autu + nase stvari u gepeku i nigdje nije zapinjalo a presao sam sve ukupno preko hiljadu kilometara i nigdje mi nije zapeo auto
 
Član



Eh evo kako izgleda kod mene trenutno prazan bez problema stane 2-3 prsta, na drugoj slici od ove letve do gume ima 1,5cm do felge 2cm... znači guma ne strši....

Kad nas ima 4 odrasli ako brže naletim na veću rupu pozadi zakačim, naprijed ako prikočim nego što obično kočim u krivini...

Eto vidiš moje slike auta ja zakačim...
 
Član
drug kod tebe su vjerovatno otisli amortizeri ako budes isao prema gradisci dodji pa ces vidjeti da kod mene nigdje ne struze
 
Član
jbg sta bi ti rekao kad mi kazes da ti auto zapinje na 17kama ja sam imao iste takve felge nikad mi nije zapeo imao sam i 18 i sad ove i ne zapinju a vozim auto svaki dan koja je godina tvoj golf
 
Top