golf 5- MOZE LOCK

golf 5- MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 5 - nove slike

ma jarane najvaznije je da se tebi sviđa... ;)
nego blesava "drecava zelena" boja kocionog sistema ( ako se tako kaze hahaha )
mislim da sam danas bash u gradu vidio ovaj golf, sve u svemu fino ;)
 
Super Moderator
RE: golf 5 - nove slike

2004 godina 2.0 TDI i malo ti 18 000
Ti ako dobijes 18 000 za njega ima da skaces do neba od srece ;)
 
Član
RE: golf 5 - nove slike

_asko_gti je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
dobar ti je ovaj golf samo ;)
ja bi ti mogo ponudit 18000KM

ma malo je to

ma puno ga cijenis za 2004

pasa moj jesi ti cito opremu pod detaljno jel ove felge sto su na autu su oko 700-800KM jel su lakirane prije 2-3 mjeseca znaci nemaju packe i plus set sa 4 alu felge 15 orginalne sa novim zimskim gumama vozenim 3-4 meseca to vrijedi jos nekih 700-800KM i da je auto u extra stanju znaci maximalno, ocuvan da nije vozen ovdje po ovim rupama do septembra prosle godine i da je kad je uvezeno auto takode dosta stvari promjenjeno da ne nabrajam nekih jos 1000KM da neidem dalje pa ti vidi vrijedi li ili ne
 
RE: golf 5 - nove slike

Benj0 je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
dobar ti je ovaj golf samo ;)
ja bi ti mogo ponudit 18000KM

ma malo je to

ma puno ga cijenis za 2004

pasa moj jesi ti cito opremu pod detaljno jel ove felge sto su na autu su oko 700-800KM jel su lakirane prije 2-3 mjeseca znaci nemaju packe i plus set sa 4 alu felge 15 orginalne sa novim zimskim gumama vozenim 3-4 meseca to vrijedi jos nekih 700-800KM i da je auto u extra stanju znaci maximalno, ocuvan da nije vozen ovdje po ovim rupama do septembra prosle godine i da je kad je uvezeno auto takode dosta stvari promjenjeno da ne nabrajam nekih jos 1000KM da neidem dalje pa ti vidi vrijedi li ili ne

vidi ovako vidi se da je auto ocuvano da je ulozeno u njega i kad bi se uradilo par stvarcica da ofarbas ove lajsne, lumar folije i da ga malo u pod zakucas bio bi jedan od ljepsih u gradu sigurno moja ti je zadnja ponuda 18500KM. to ti najvise mogu ponudit.
 
Član
RE: golf 5 - nove slike

Sve je to uredu sto si ti mijenjao, radio na njemu i sve to ali opet kako god okrenes 18000 km je puno za to godiste jer za te pare mozes naci mladje (cak i novo) auto kupiti.
 
Član
RE: golf 5 - nove slike

_asko_gti je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
_asko_gti je napisao(la):
dobar ti je ovaj golf samo ;)
ja bi ti mogo ponudit 18000KM

ma malo je to

ma puno ga cijenis za 2004

pasa moj jesi ti cito opremu pod detaljno jel ove felge sto su na autu su oko 700-800KM jel su lakirane prije 2-3 mjeseca znaci nemaju packe i plus set sa 4 alu felge 15 orginalne sa novim zimskim gumama vozenim 3-4 meseca to vrijedi jos nekih 700-800KM i da je auto u extra stanju znaci maximalno, ocuvan da nije vozen ovdje po ovim rupama do septembra prosle godine i da je kad je uvezeno auto takode dosta stvari promjenjeno da ne nabrajam nekih jos 1000KM da neidem dalje pa ti vidi vrijedi li ili ne

vidi ovako vidi se da je auto ocuvano da je ulozeno u njega i kad bi se uradilo par stvarcica da ofarbas ove lajsne, lumar folije i da ga malo u pod zakucas bio bi jedan od ljepsih u gradu sigurno moja ti je zadnja ponuda 18500KM. to ti najvise mogu ponudit.

ma 19.000KM je zadnja pa ti nadi bolji i noviji, ustvari najbolje je da dodjes da pogledas auto pa ces sam najbolje vidjet koliko vrijedi.pozz
 
RE: golf 5 - nove slike

za 19 000 KM kupis novog POLA :) hehehe

salim se ja GOLF je dobar pravo' o cijeni necu da raspravljam svako ima svoje misljenje koliko ce da cijeni



i ja PRODAJEM SVOG AUDI-a :) heheheheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top