Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
ma to je trenutno naljepnica,vidis da nije fino ni zalijepljena...
bice neka mala metalna tako mi rece jutros....:icon_smile:
al sve u svemu zvijer je sto jest,jesttt:cool::cool:
 
Početnik
Ovo je original branik ?
Super je sjeo, samo ove obrve su blago rečeno katastrofa bez njih bi bilo extra....
E da i pod ga zove bar nekih 10ak cm :)
 
Član
Petar_im je napisao(la):
Ovo je original branik ?
Super je sjeo, samo ove obrve su blago rečeno katastrofa bez njih bi bilo extra....
E da i pod ga zove bar nekih 10ak cm :)

na autu je orginal branik,kao i sve ostalo :D a auto trebas provozati da vidis kako lijepo lezi na cesti,jer je 4motion i fabricki je stvarno dosta spusten,po 2 cm malo jace ima izmedu gume i blatobrana a ima negdje u temi da je narucen orginal ovjes od golfa 4 R32 a s njim ce leci sigurno koji cm...
 
uhuuu dobar pravo ;) moje misljenje cut obrve nikako se ne uklapaju u ostatak auta, posto bgt felge plati nisam upratio djes to napisao
 
Petar_im je napisao(la):
Ovo je original branik ?
Super je sjeo, samo ove obrve su blago rečeno katastrofa bez njih bi bilo extra....
E da i pod ga zove bar nekih 10ak cm :)

kakvi 10cm, pa to bi bilo skroz bezz,nebi mogao voziti nikako ama bas nikako...

A sto se tice branika, samo mogu reci ODLICAN...;););)
 
Početnik
Primjetio sam da je branik original kao i mrežice....samo da potvrdim....Auto ovakvo vozim svako malo prijatelj mi ga ima i znam što govorim(ono o 10ak cm je bila šala ali guma mora pod blatobran)...gewinde moraju na njega a obrve s njega i onda bi ovo auto bilo pravi dub'style i ja osobno ga se nebih mogao nagledati :)
 
Član
Ouuu karambolka je sjela drama , nije fkt moglo nikako bolje , sad cekamo zadnju R line i ja ove felge nikad ali bash nikad nebi prodao :cool:
 
Član
u u u kako je fino legla pa to je cudo nego jel nekom mrsko da mi napise koji je motor u ovoj 4-ci kolko konja itd
 
Član
Pravi izbor, svaka ti cast, sve pohvale! Branik i felge su ti ;) za 10 ........... samo skidaj obrve i idi ili na americki fazon ili na neku normalnu, ova je uzasna!

tablice :icon_biggrin:
 
Top