Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
e erole svaka cast za sliku,gajba piva po tvom izboru kad dodjem za desetak dana
joj sto me trznu danas kad se zaustavi 10 centi od mene,ja kontam eo ga reko u gepek,al haj reko bolje u gepek nego naprijed :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
e erole svaka cast za sliku,gajba piva po tvom izboru kad dodjem za desetak dana
joj sto me trznu danas kad se zaustavi 10 centi od mene,ja kontam eo ga reko u gepek,al haj reko bolje u gepek nego naprijed :D

Ajd ba Emire, ne bi mu bio prvi put da udari u nekog :D, al opet ce on reci, znam ja sve dokle mogu :lol:, em sto sam znao da ce se kolana potezat, to ok, ali sam fakat znao da ce tu i on biti, tako da me nista od njega ne cudi, on se nasao sa zimskim gumama dokazivati :lol:
 
Ko ti je kriv kad ne pazis:D dernu ga po gasu divljacki i onda isto tako divljakci po kocnici,sva sreca pa sam kocnicu iskusno dozirao :D Al ona calibra iza mene ne zna cojek gdje ce,lijevo desno,pa lijevo,iza njega isto tako,Umal' lancani,uh al bi nam prisjelo i gasanje i pizdarije :cool:

@sOmir: Nek ti Emirko aka Lov(er) kaze ko je kriv za possible lanacani danas :D Zezam se,ja sam ba kriv sto sam odmah iza njega poletio,a Emir kriv sto je naglo po kocnici,ali bilo i proslo i nije nista bilo,pih takvih situacija danas milion bilo. ;)
 
Član
nije bilo toliko naglo,a u lancanom se malo drugacije krivica gleda,prvo odstojanje,drugo zimske gume za 30 stepeni i kišu ne idu baš u korist :)
a trece dobro se zavrsilo kako je moglo :),mogli smo nogama do rejsa :)
nego bule je to skoro i zabiljezio kamerom,malo mu je falilo
 
Legend
ma golf je juce bio senzacija
prvo one viper cize
pa onda ona cura
legenda si ;);)

cuo sam i komentare slicne, nije ovo v6 i tako.. no trizex je objasnio neke stvari tamo u sr temi, pa da ne vazim ovdje..
 
Ma znam,el eto nije to (vise) vrijedno ni spominjat :) A reko mi je da postoje neki snimci,u srijedu valjda otici po to.:)

E da,treba je bila the bomb.Gledam (iz daleka) i komentiram rodjaku "gle'aj reko trebe jake u cojeka",kad ono karton jebeni :D
 
Član
Alla'ati jesu ovo plave pozicije:D
ja bi to ukinuo,a sve ostalo je premocno,bez ikakve zamjerke...
sve nastranu,i branici i oprema,i 19-ke,al buraz V6 je:cool::cool::cool::cool:
 
Hvala,hvala! Steta samo sto nije okrenut nos prema desno,imalo bi vise logike,al et.Plus potpis sam usro,bio pospan sinoc. ;)
 
Legend
i554176_IMG0142Medium.JPG
 
Član
edoze je napisao(la):
Alla'ati jesu ovo plave pozicije:D
ja bi to ukinuo,a sve ostalo je premocno,bez ikakve zamjerke...
sve nastranu,i branici i oprema,i 19-ke,al buraz V6 je:cool::cool::cool::cool:

pozicije nisu plave neko BIJELE :D ne vidis ti dobro nikako:lol:
 
Član
pozicije su bijele boje,ali u zadnje vrijeme vuku na plavo,izgleda kako je u toj rupi dugo xenon kit 6k pa tak izgleda,al navece se vidi da su bijele.jedva sam naso neke koje nece crkavat svakih 15 dana,zaheban socket neki na orginalnim xenon farovima pa tesko naci.

ne znam da li su felge bile na audiju,mislim da nisi
radi se o bbs ch 19" 5x100

ne zna svijet sta je 4motion,ko repe je ista furka,samo kod njega je od audija,rece mi,i napravio je da on haldex spojka ne odredjuje kad i gdje ce biti poslana snaga,nego on napravio kako njemu godi.mogu i ja to uraditi al auto koristim svakodnevno tak da vise vjerujem vw-u nego nekim ljudima koji taj haldex preprave.
cito sam nekad da dosta faktora utice na to,pritisak ulja,vanjska temperatura ovo ono,ma svasta.
al vidicemo kako ide na 16kama iduci put,trebalo bi mnogo bolje,fabricko vrijeme je valjda 15.5 ko ce znat
 
Početnik
_NeRkOoO_ je napisao(la):

Opet se u meni javlja onaj prokleti styler :) Jesi razmišljao obojati ovaj dio između prednjih i stražnjih prozora ofabati u crno pogotovo što je auto srebreno i zatamnjeno...ako neko može da složi u PS da se uvjerim da sam opetu pravu :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Top