Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Super Moderator
jarane kakav je ono mustang tamo :icon_eek:

golf je mjera samo ga cesce peri... moji su vazda cisti... al sto je na jaguaru nedavno bilo musica stari bio na putu ja ono u zivotu nisam vidio :lol:
 
Član
Prije nisam vidio ovu temu, imaš uistinu sve pohvale, jer sve što radiš na njemu radiš sa stilom, to cijenim, djelimo nešto zajedničko V6 2.8;)
djelovi sa R32 će mu sigurno leći iznimno dobro, i onda molim te za dušu sebi, meni, automobilu i svima ostalima napravi mu izlaze kao u Mk V R32, dakle 2 na sredini, i imat ćeš vozilo za kojim će okretati apsolutno svi koji znaju što je vozilo...
 
Član
hvala svima na finim rijecima,
mislio sam raditi izlaze prvo kao kod mk4 r32,ali odustao od toga,jer nije to to.a i ne svidja mi se puno r32 zadnja karambolka,tako da sam odlucio nazad r-line.sto je po meni najboolja kombinacija.
a uraditi kao kod petice r32 nije losa varijanta,vidio sam par auta,ali onda treba uganjati i od petice auspuh,a i tesko bi se to dalo izvesti sa karambolkom al neko dobar bi to extra uradio,al sam i od toga odustao.
tako da ide r-line nazad i auspuh ostaje isti,dakle i zvukic :)
karambolka prednja danas na farbanju,prekosutra na autu,zadnju za 15stak dana kad je dovucem i ofarbam :)

a ocekujem i polovinom sedmog mjeseca da dodje r32 ovjes,tako da ce malkice i cucnuti :)
 
Član
jooj vidio sam te jednom cini mi se.....zvuk DRAMAAA, ko nije cuo nemoze ni znati :cool:

daj nam neki clip sa zvukom;)
 
Član
posatvljena r32 karambolka,sjela ko budali cigla u vugla,samo kabal nemam da prebacim sliku,al skontacu nesh do sutra
 
Top