Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

prema mojoj nekoj logici, prije ce ti naplatiti carinu ako budes imao novu karambolku u autu.. ja bih radije nju stavio, a staru nosio
 
Član
nesumljam u tvoj ukus,odlicno ce da stoji :cool:,naravno stavi novu mada mogu mislim da i za staru naplate nesto carine ako zagrizu ali manje,mislim
 
Član
ma vidicemo nesto,problem je sto je kabasta karambolka,jedva sam je ugurao u auto..mozda ostavim ovdje pa prodam

ako bude lijepo vrijeme u nedjelju i ak jaran bude imo vremena probacemo da je postavimo
 
Član
BCP_JNV807301.jpg

radilo se nesh i zaradilo se i u srijedu idem po r-line zadnju karambolku
samo mislim da mi stari auspuh nece moci stati u ovu rupicu,malo je veci precnik kod mene auspuha,bar tak mislim,al vidicemo u srijedu.
 
Član
Respect za izbor dijelova za avtek, radis onako kako bih ja radio ..... ;)

I BBS ti je puno bolji od starih felgi. Cim prije ganjaj gewinde!
 
Član
naravno to tako ostaje,samo jos ako auspuh bude mogao da stane tu kako treba onda ce bit extra,ak ne bude valja naci neki drugi koji moze da stane a da zvuk ostane isti :):)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
naravno to tako ostaje,samo jos ako auspuh bude mogao da stane tu kako treba onda ce bit extra,ak ne bude valja naci neki drugi koji moze da stane a da zvuk ostane isti :):)


A malo oblikovati branik ,a?
 
Član
druze jesmo li se sreli mozda u cetvrtak prosli u Bukinju ili kako se vec zove ono naselje preko puta termoelektrane,prema Lipnici ti izlazis s onog puta sporednog s ribom si nekom bio a ja ulazim :lol:
 
Top