Golf 4 tdi

Golf 4 tdi

Član
Ja ih namontirao,uredu je zasad,mada mozda sam ih mogao jos malo kraju branika pribliziti....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Sad i ovo nadjoh na piku
82dcd86128cb3d8d27e95a7fef83dcce.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Meni logičnije izgleda ovako kao u mene,mada ova slika sa pika su fabricki senzori,ali lip na mom braniku je ipak malo drugaciji,tako da sam ja morao ovako,kazem ova dva vanjska sam mogao koji mm ivici branika pribliziti,ali danas sam citav dan po gradu probavao i prezadovoljan sam

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Tu sam fiksirao display/zvucnik
521c4d842f038b2cac944f7354f7bfa3.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ja ih namontirao,uredu je zasad,mada mozda sam ih mogao jos malo kraju branika pribliziti....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Nije covjek mislio na lokaciju.. Opcenito senzori treba da su ili u ravni sa karambolkom, ili da su izboceni naprijed.. Samo su kod tebe uvuceni u karambolku. Mislim da je tibor mislio na to, a mislim i da bi trebao malo procitati ono uputstvo, negdje si zajebao :D
 
Član
Nije covjek mislio na lokaciju.. Opcenito senzori treba da su ili u ravni sa karambolkom, ili da su izboceni naprijed.. Samo su kod tebe uvuceni u karambolku. Mislim da je tibor mislio na to, a mislim i da bi trebao malo procitati ono uputstvo, negdje si zajebao :D
Kako mislis uvuceni u karambolku

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Pa trebalo bi da izgledaju kao da su fabrički došli, kod tebe su upali, vidiš da nisu u ravni sa linijom karambolke
 
Član
Pa nemam taj lip fabricki,na ovom mom lipu ne mogu nikako izgledati fabricki,a ovo sada fercera,znaci da moze i ovako da se postave,jer sve radi kako treba

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Opet ti ne kontaš.
Nema veze što nemaš lip, ima bruku auta na kojima senzori dođu direktno u braniku, pa izgleda kulturno.
To što si ti tako postavio i što može, ne znači i da tako treba da se postave
 
Član
Opet ti ne kontaš.
Nema veze što nemaš lip, ima bruku auta na kojima senzori dođu direktno u braniku, pa izgleda kulturno.
To što si ti tako postavio i što može, ne znači i da tako treba da se postave
Kontam to,i ja samo kazem moze i ovako,a danas kad sam se vozao ispred mene ide karavan passat b6 bež boje,a na njemu ovakvi crni senzori isto na karambolci kao u mene...ovo je jedno iskustvo,sad kad ostali budu htjeli da ugradju na golfa 4 karavana da znaju kako mogu.....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Kontam to,i ja samo kazem moze i ovako,a danas kad sam se vozao ispred mene ide karavan passat b6 bež boje,a na njemu ovakvi crni senzori isto na karambolci kao u mene...ovo je jedno iskustvo,sad kad ostali budu htjeli da ugradju na golfa 4 karavana da znaju kako mogu.....

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
Kod passata su senzori, kao sto ti kazes "na karambolci", a kod tebe je bukvalno u karambolci...
Djeluje mi isto kao da si senzore ubacivao sa unutrasnje strane karambolke, pa su ovako ispali, ili si izbusio preveliku rupu pa su jednostavno propali unutra. Evo ti dvije slike, pa vidi kako bi to otprilike trebalo izgledati, pa uporedi sa svojom majstorijom :D
Mazda6_Parking_Sensors.jpg

audi-a3-2.jpg
 
Član
Takav isti senzor je kod mene i tako se ugradi,ovo je znaci obicni golf 4,nije karavan,ima taj žlijeb i ugura se fino....
2374ef4b487fa42da154736f15e3acf0.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Eto,to je moj branik montiran na auto.
4f598594a2166bf5940a7ad57cd4d1b9.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ljiep Golfa samo mu stavi neke lijepe felge,lajsne u boju auta i napravi npr da nema onaj urez za tablicu i felge nemoj ispod 17" i koji cm spustis i prava masina :D
 
Član
Ljiep Golfa samo mu stavi neke lijepe felge,lajsne u boju auta i napravi npr da nema onaj urez za tablicu i felge nemoj ispod 17" i koji cm spustis i prava masina :D
Kad sam je kupovao bila je na 17,ali sam je vratio na 15-ke,jedino mozda uzmem 15-ke specijal,ali vidjecu

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Top