Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
M A R E X je napisao(la):
Dje unikatno, budala ima iste, udanjeni su jedan od drugog manje od 50 kilometara :lol::lol::lol:

Ovo nisam vidio... 'đe ta budala? :icon_question:


zokathelittle je napisao(la):
Ove zadnje felge su ti ekstra :)

Hvala, i men' isto :D


Kad' sam već tu, evo slika od danas. Bio sam u autopraonici :icon_eek: :D



dsc0317.jpg
 
evo primjera za neke projekte koji se rade godinama a nisu jos zavrseni kako se auto jednostavn o a fino i lagano moze odradit da bude tip top svaka cast extra sretno dalje
 
Član
Hvala obojici.;)

Iskreno, iznenađen sam da ova tema ima toliko pregleda i skoro 30 strana post-ova. U suštini, na ovom autu su samo gewinde i feluge aftermarket, ostalo je sve fabričko (bar ovo što se vidi).

Jedino što bih još uradio na ovom autu su USA štopke i stubby mirros. Doduše, to bi već bilo na autu da nije problem dostava u ovu našu lijepu zemlju :D
 
Član
Cekam da Englez odgovori, poslao sam mu sad direktno mail.


Nadam se da dostava nece biti nekom brzom postom vec Royal Mail-om kao sto je i navedeno.

Cim odgovori, javljam ti.

;)



U slucaju da ispali ovaj Englez, posalji mi Part Number pa da ih iskopam u USA direktno.
 
Član
miki321oc je napisao(la):
U slucaju da ispali ovaj Englez, posalji mi Part Number pa da ih iskopam u USA direktno.

Hvala Miki ;)

1J6945095AC

1J6945096AC


P.S.
Jesi li pitao za Stubby Mirrors? Tj. jesam li ti poslao link uopšte? :icon_question:
 
Član
Mrki msl. sam na sebe dok si i ti imao X-ove :lol:

Ps. Reci mi jesi li i koliko si tradio nagib na tockovima ? :icon_twisted:
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
U slucaju da ispali ovaj Englez, posalji mi Part Number pa da ih iskopam u USA direktno.

Hvala Miki ;)

1J6945095AC

1J6945096AC


P.S.
brate daj da vidim to ovdje u njemackoj!!!!!
a spigla bi ja stavio od golfa 5.....
pozzz
Jesi li pitao za Stubby Mirrors? Tj. jesam li ti poslao link uopšte? :icon_question:
 
Član
@Marex

Znam luđače, šalio sam se :D Nazad je 1 stepen okruglo ispalo (i ne primjeti se ispod 2), a naprijed 1.5...


@r-tdi72

U Njemačkoj je sve na izvol'te :D da mi je bit' mjesec-dva tamo, bankrotir'o bi' :lol:
 
Član
:D:icon_twisted:

Reci mi koliko si dobio prostora za igranje sa tih 1.5 naprijed :D ( Jer je kod meen naprijed igranka sa kacenjem zbog 235/35 pa kontam da ce mi to bar privremeno pomoci )
 
Član
@ r-tdi72

Mislim da me nebi niko mog'o vratiti kući :D


@Marex

Velika je razlika kod mene i kod tebe što se prostora tiče. Vidiš kako mi sad' stoje točkovi, a unutra ima oko 3mm prostora između amortizera i feluge. Poslje nagiba sam morao praviti distancere, a prije toga je bilo sve OK i bez njih.


@.nOKe

Brate, mala je to guma za mk4, Leona ili bilo šta u tom rangu... :/

Ja sam na 19" sa spuštanjem dobio auto koje bez problema vozim svaki dan, a ne biram kuda ću prolaziti :) na 215/40r18 sa spuštanjem je bio niži bar 2cm nego sad'... a kod tebe /35...
 
Član
Samo dobar tocak i visina po meni i jeste poenta cele price oko sredjivanja,motor naravno al za ovo vizuelno kazem ;)


extra su mu legli novi tockovi ;)
 
Top