Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
Evo jedna slika dizela od juče...



906579562481227116411431.jpg
 
Legend
al plovi dizlo
prelijep je
u svoj onoj guzvi kod taxibar-a tebe nisam vidio , a bas na sve strane letio tek sad na slikama vidim da si bio druze
 
Član
Hvala druže.

Nisam ni planirao dolaziti, jer smo imali dogovoreno klubsko druženje u Nedelju uz roštilj. Bili smo sve ukupno možda sat vremena i vratili se nazad.

Obišao sam tvog golfa, Krešinog, touran-a i plavu dvojku sa mojim bivšim BBSicama :D baš sam stajao kraj SDI-ja i tražio te pogledom al' tebe nigdje. Bez obzira na tvoju odsutnost, golf je pregledan do u detalje i od mene samo naklon :cool:
Vidimo se na sledećem skupu 100%, ovako kad' mi je blizu uvijek nešto izleti : )
 
Član
Bezveze sto si imao full tank, inace odlicno bi izgledao a ne ovako ko pijacar legao nazad il' si to u kepeku imao nesto za raznja i 2-3 gajbe pive :icon_twisted::D


Ps. Salim se, Golf je predobarrr, odlicno lezi na cesti ( u svakom smislu te rijeci :D ) !!! :cool::cool::cool:
 
Član
Vidjeo sam te prilikom tvog odlaska sa skupa....

Ove felge perfektno stoje na golfu.......svaka cast :cool::cool:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Bezveze sto si imao full tank, inace odlicno bi izgledao a ne ovako ko pijacar legao nazad il' si to u kepeku imao nesto za raznja i 2-3 gajbe pive :icon_twisted::D


Ps. Salim se, Golf je predobarrr, odlicno lezi na cesti ( u svakom smislu te rijeci :D ) !!! :cool::cool::cool:

Dalibor je objasnio situaciju kad' je otvorio gepek :"ovo je ormar, 'ajmo dalje" :D

Moram oprobati do PD-a kako leži (al' kad' budem dobro ogladnio) :D


pukim48 je napisao(la):
Vidjeo sam te prilikom tvog odlaska sa skupa....

Ove felge perfektno stoje na golfu.......svaka cast :cool::cool:

Hvala, žao mi je što se ne viđosmo... :/

Siroki je napisao(la):
koliko % si zatamnio stakla?

fino auto..;)

Hvala, 30%...
 
Član
i ja razmisljam o 30% pa zato pitam..jesi i perdnja 2 ili mi se samo čini na slikama..jel se smiju prednja..kod nas (Široki Brijeg) u zadnje vrijeme dosta auta sva stakla zamrači čak i oni koji su bili zadnja 3 sad su i prednja 2 pa mi ništa nije jasno..čitao sam valjda da se naprijed ne smije!?
 
Administrator
Siroki je napisao(la):
i ja razmisljam o 30% pa zato pitam..jesi i perdnja 2 ili mi se samo čini na slikama..jel se smiju prednja..kod nas (Široki Brijeg) u zadnje vrijeme dosta auta sva stakla zamrači čak i oni koji su bili zadnja 3 sad su i prednja 2 pa mi ništa nije jasno..čitao sam valjda da se naprijed ne smije!?

drug dovoljno je samo da u tražilicu ukucaš zatamnjivanje stakala i dobićeš kamaru odgovora šta se smije, a šta ne :) To je davno sažvakana tema :)
 
Član
Upravo tako.


Ali evo iz prve ruke... Zatamnjeno je sve osim prednje šajbe na mom autu i ne smije se po zakonu :D
 
Legend
Kazu golf ko golf... :D a kad mi to kazu :icon_mad:

Lijep primjerak kolega... :cool:

p.s.
ja sam cuo sta me zanimalo... svaka cast... ;)
 
Top