Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

extra golfers jedan od boljih koji sam vijdeo tako jednostavan a tako bolesno dobro izleda
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Yellow je napisao(la):
Što reče prika, jesi li povećavao snagu motora i jeli sa 74kw kenja?malo sam listao temu ali nisam našao. Uglavnom, neznam dali ima smisla komentirat išta, jest da je golf:D ali auto je stvarno perverzija

kolko ja znam(cini mi se da nisam pobrko garazu)da je chipovan na neki 160ks
ako se nevaram
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Jel mogu admini razdvojit komentare i temu, da to malo bude preglednije
 
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Legle su super, sve pohvale ;)
jedino sto ja mislim, da 19ke na golfa bez
r32kita ili nekog sportskog body-a neide,
dodju felge ogromne, dzinovske a karambolke
i pragovi siromasni, slao sam ti sliku one plave sa
ovakvim felgama
13310756.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Hvala svima... nije ovo neki ozbiljan projekat pa da se razdvajamo, neka nas skupa :D

Custom remap je rađen na valjcima kod SM ChipTuning, 162KS i 355Nm


@Bucky

Ipak je kod mene GOLF DIZL, meni je gore da auto ima izgled edicije od 300KS a da ima 100KS, nego obrnuto :D

Vidjećemo na proljeće kad' se spusti na mjeru i nagibi urade na šta će ličiti ;)

P.S.

Ovaj sa slike je beMzinac 2.0 115KS :D mog'o bi me poljubiti u gu*icu da se poganjamo :lol:
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

jes opasan sa ovim tockovima. kakav je za rupe, ja mislim izlomis se unutra :icon_smile: lijep je srecno u daljim radovima.
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Pa jbg, nešto se mora žrtvovati... u mom slučaju je to udobnost (sad', koliko je GOLF k'o GOFL udoban, nećemo o tome :D )

Mora se pripaziti na našim putevima, al' prešlo mi je u naviku, pa i nije neki problem...
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Ako zatreba karter imam ja napravicemo dobru cijenu za tebe.:D Feluge je seks cisti :icon_smile:
 
Top