Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Golf 4 TDI, UPDATE - 19" Corniche ZWINGER

Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Hvala svima...

U subotu je bila HARD CORE proba :D nekoliko sati punog gasa, krivina, kočenja... sve stoji na svom mjestu :123:



Ova mi je posebno interesantna...

dsc0374a.jpg
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

ovo je pre pre pre pre mocno

nikad u zivotu ja nisam vidio ljepsu 4,ova je bas nekako posebna :D

sretno :123: ;)
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

a braco milaaa :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: nema daljeee :icon_eek::icon_eek:
 
Legend
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

odlicno druze ovo ce da bude bolest kad legne , divota je kad sve sjedne na svoje , sta slijedi dalje ?
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Hvala svima... ;)

Motor sam podigao, to mi je bio prioritet, da ne pravim sebi problem sa "odgovarajućim" spuštanjem :D sledeće na tapeti je širenje rubova (do 1cm) nazad malo veći nagib, naprijed malo nagiba i spuštanje. Poslije tog' samo sipanje goriva i gas :D

Auto je manje-više standardno ostalo, u planu je zamjena za drugo pa nisam voljan lakirati, variti niti šta drugo na njemu...
 
Legend
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

to ces lako odraditi sto se tice sirenja rubova .... urolaju se unutrasnji falcevi lako 1cm bez pucanja laka .... nagibi su brzi posao u tvom slucaju, samo naprijed ... jedva cekam da ga vidim gotovog ;)
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Što reče prika, jesi li povećavao snagu motora i jeli sa 74kw kenja?malo sam listao temu ali nisam našao. Uglavnom, neznam dali ima smisla komentirat išta, jest da je golf:D ali auto je stvarno perverzija
 
Član
RE: Golf 4 TDI, 19" X5 točkovi

Svidja mi se to rucno sirenje rubova, kod mene je do skoro bilo automacko :lol: :lol: :lol:

U slucaju da mi bude kacilo znam kojoj klinici se trebam obratiti... :cool::cool::cool:
 
Top