Golf 4 tdi 85kw tesko pali hladan

Golf 4 tdi 85kw tesko pali hladan

Član
Kod mene je bilo tako, nije htjeo dobro paliti, na -20 pali extra tako i na +20 a kad je temperatura oko 0°C vergla dugo, naime sve sam pregledao kod majstora i ispostavilo se da je problem senzor temperature.
Koliko ti vremena gori lampica od grijaca, msm kolko sekundi otprilke?
Kada je hladano gori odprilike 5- 6 sekundi kada je toplo ili motor vruc onda sekundu dvije
 
Član
Nez sta bi se desavalo kada bi odpojio senzor tem pa da tako vozim dan dva da vidim sta se desava
Nista se nece desiti sem da ti nece raditi kazaljka od temperature motora, a kad je iskopcan onda bi relej trebao drzati grijace upaljenim 10sekundi, posto kad je iskopcan tada kao registruje tremperaturu -40 i zato ih toliko drzi, iskopcaj i vidi ujutru kako ce upaliti, stim da ne moras cekati svih 10 sekundi, sacekaj mozda 5-6 i verglaj, ako upali dobro onda ti je taj senzor neispravan
 
Član
Hva
Nista se nece desiti sem da ti nece raditi kazaljka od temperature motora, a kad je iskopcan onda bi relej trebao drzati grijace upaljenim 10sekundi, posto kad je iskopcan tada kao registruje tremperaturu -40 i zato ih toliko drzi, iskopcaj i vidi ujutru kako ce upaliti, stim da ne moras cekati svih 10 sekundi, sacekaj mozda 5-6 i verglaj, ako upali dobro onda ti je taj senzor neispravan
Hvala brate isprobat cu ujutro.
 
Član
Ova tema mi izgleda kao izmišljeni kvar koji se pri promjeni auta neće popraviti.

Vjerovatno neki maloljetnik koji nije mogao svoju energiju ispoljiti negdje drugo, već na BHTuning forumu.
 
Član
Ova tema mi izgleda kao izmišljeni kvar koji se pri promjeni auta neće popraviti.

Vjerovatno neki maloljetnik koji nije mogao svoju energiju ispoljiti negdje drugo, već na BHTuning forumu.
Jarane ako nemas neki pametan savijet zamolio bih te da zaobidzes temu jer ti je glup komentar i nije vezan za temu uopste.Trazi forum na kojem se ljudi sprdaju.
 
Top