Golf 4 tdi 85kw tesko pali hladan

Golf 4 tdi 85kw tesko pali hladan

Član
Nisam gledao relej vec se vodim logikom kada izvadim osigurac ne pali se lampica od grijaca i auto ne moze nikako upalit kada opet varatim pali se lampica i auto tad upali sad ne znam jel ovo osigurac od grijaca ja mislim da jest.
 
Član
Prika grijaci vucu previse struje sa bi isli preko malog osiguraca (ako mislis na one obicne), jer taj auto pali i bez grijaca. Ti si vjerovatno izvukao osigurac od pumpe
 
Član
Imal neka caka da provjerim dali struja dolazi do grijaca moram da napomenem da sam auto upalio kada je bilo minus 25 jest da je verglao jedno 10 sekundi al je upalio sada ne vjerujem da je i tad pali bez grijaca.
 
Član
Kako mislis necu napravit nikad.Pa od neceg moras krenut vidim da je negdje caka majstori me vozaju za 5 dana sam dao 300 KM a nisam rijesio prioblem zato sam ovdje i postavio post da se malo konsultujem jer nemam para na bacanje
 
Bezz ljutnje,da malo rezimiram, radio si dizne,iz kojeg razloga si ih radio,stavljena dva grijaca polovna,kako si siguran da su ispravni? Ili da nisu jos I ova dva sto su na njemu ostala ispravna?
 
Član
Dizne sam radio jer smo gledali parametre i nisu bili dobri a auto je trosilo preko deset litara.A grijeca kad je mijenjo majstor nisam gledo eto vjerovao sam na rijec a danas idem opet kod majstora da provjeri grijace a i ja cu tu da bude da se uvjerim a i da mi provjeri dolazil struja na grijace posto sam malo prije odpojio lulice sa grijaca i upalio bez vecih problema.
 
Član
Moze bit svasta htio sam ja da budem tu ali bila velika guzva pa sam morao auto ostavit kod njega i nisam mogao cekati da vidim i danas sam isao reko da mi provjeri grijace i napajanje ali je opet bila guzva pa sam se vratio otici cu drugom majstoru.Hvala raja na savjetima zivi bili
 
Poslednja izmena:
Član
Kod mene je bilo tako, nije htjeo dobro paliti, na -20 pali extra tako i na +20 a kad je temperatura oko 0°C vergla dugo, naime sve sam pregledao kod majstora i ispostavilo se da je problem senzor temperature.
Koliko ti vremena gori lampica od grijaca, msm kolko sekundi otprilke?
 
Top