Da li je 15/l na 100km za golf 4. 96kw,normalna potrosnja?

  • Da

    Votes: 4 23,5%
  • Ne

    Votes: 7 41,2%
  • Kvar je u pitanju 100%

    Votes: 7 41,2%

  • Total voters
    17
Član
Sjedi u auto i odvozi rutu od sat vremena, slobodno ga stisni, vjeruj mi dobro ce mu doci. Jer ako ga vozis samo po gradu i kratke relacije onda te najvise moze zezat egr ventil. Daj mu gasa kao da je tuđi
 
Član
vjerovatno ti nije nista jer i sam kazes kako se rijetko i zagrije motor dok je hladan potrosnja je veca vjerovatno malo mjesto prva druga srknu goriva dosta jos automatik nije iz tog vremena bas stedljiv , sad zavisi koliko si tehnicki potkovan da vadis gorivo sipas 10litara , po meni ti je najlakse rjesenje i naj jeftnije naspes preko rezerve malo goriva ponistis kilometre i cekas da ti se upali rezerva i vidis koliko si presao prije paljenja rezerve (pistanja ) poslje dospes opet gorivo ponistis kilometre i cekas opet da se upali rezerva poslje sracunas jer dosta je precizno kad pocne da pisti na vecini auta , ili naspi npr 8 litara stavi u gpek i cim ti se upali rezerva stanes i dolijes i cekas opet da se upali samo ne bi trebalo da bude potrosnja tog auta visa 10-11 u takvim uslovima kratka voznja hladan auto , cesto se desi i da gorivo curi negdje
 
Top