Golf 4 ne mogu 15 felge zbog kocinica ?

Golf 4 ne mogu 15 felge zbog kocinica ?

Član
Podrav svima evo mislio se da se zamijenim sa kolegom za felge u njega 17 lepeza a u mene 15 al tvornicke i jos u njega TDI GTI oprema znaci i sportske spirale i amortizeri i neki lik probao staviti 15 felge i njie uspio neznam kako je to moguce kaze kao da nije mogao od kocinica pa mi to smijesno nije valjda da su od Porschea kocinice pa ne moze, moze li biti da te 15 nisu original VW i zbog ET felgi ? Hvala ;)
 
znam ja sta je to ti ne moze felga jer ne moze od kocinca da se prisloni skini kocinice i neces imati problema ako sta jos treba slobodno pitaj
 
Super Moderator
ne moze ta 15-ka, neka druga moze. nema golfa cetvorke da mu ne mogu 15-ke osim mozda V6 i mozda gti 180 KS. moj drug je imo tdi 150KS i dosle mu 15-ke na autu. ne moze mu ta 15-ka, druga (orginalna) moze
 
Član
ne moze ta 15-ka, neka druga moze. nema golfa cetvorke da mu ne mogu 15-ke osim mozda V6 i mozda gti 180 KS. moj drug je imo tdi 150KS i dosle mu 15-ke na autu. ne moze mu ta 15-ka, druga (orginalna) moze
Moguce je da ne mogu 15ke jer kod noketa na cupru ne mogu ni 16ke a i kod njega je 150 ks s tim sto je kod njega 4x4
 
Top