Golf 4 crash

Golf 4 crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
almir_gr je napisao(la):
Svaka cast ako od ovoga napravite auto, ne sumnjam da necete! A, sto se tice gore komentara da ce se auto raspast i to! Ne kazem da nema prevaranata, al' ima i majstora koji posteno i dobro rade, nisu svi lopovi po BiH! I uvijek je bilo "koliko para, toliko muzike", k'o sto u mene jaran govori, on ima autolimarsku radnju, al' radi i automehaniku, i dodje mu neko i pita ga posto ce mu lakirati auto, on kaze "koliko imas para za lakiranje, koliko mozes halalit tako cemo i uradit", ljudi dotjeraju golfa 2 hoce da bude lakiran da izgleda k'o nova 6 i to bi ako moze ikako za 300-400 maraka! Mislim sta reci, ne treba podcjenjivati, drugi jaran ima starog i rade sa autolimarijom, dok smo isli u skolu svako auto koje je vozio je bila totalka i on sa ocem sastavljao i svaki put su super posao odradjivali!
Na autu se nije stedilo.Ide kao iz fabrike ravno 100%,isao sam danas za njim i ravno ide.Nogdje se ne primjeti da je uarano.Var je na podu je 3 puta isao.Prvo kad su spojili i nije se nigdje mogao pomjeriti,pa je lim 2mm isao iznutra pa povaren i od dole,tako da nema straha da ce puknuti.Ovaj popravak evo samo cu nesto nabrojati koliko i sta
Kupovina unutrasnjosti:500KM
Presvlacenje:300KM
Kupovina novog zadnjeg dijela sa trapom:3000KM
Kupovina desnih stakala i zadnjeg.
Kupovina stop svijetala
Lakiranje sa bojom i komorom oko 500(mjenjana boja citavog zadnjeg kraja i iznuta i sa vana,pod zasticen)
Pa bilo je toga jos uhh,nas 4-5,hrana,dnevnice za dvojicu trojicu,spajanje,ugradnja centralnog i daljinskog,nove gume morao sve...Da ne nabrajam vise.Na autu se radilo ukupno 5 dana,ali u tih pet dana je bila pauza samo za jesti 2 puta dnevno i kafu 1,to je sve,samo se radilo i od 8 do 7-8
Auto se rfadilo kao za sebe,mi smo naucili kad nesto radimo da uradimo kako je bog rekao.
 
Član
vidi se da dobro radite ,al ste vi brzi svaka čast ;)
mora da je imala jako osiguranje ,meni je honda isto bila udarena nazad totalka osiguranje
je platilo više nego što je honda vrijedila
 
Član
Trozic je napisao(la):
vidi se da dobro radite ,al ste vi brzi svaka čast ;)
mora da je imala jako osiguranje ,meni je honda isto bila udarena nazad totalka osiguranje
je platilo više nego što je honda vrijedila

Nemam pojma za osiguranje.Ona nama ce donijeti pare kroz mjesec do dva rekla je.
Brzi smo jer se nije odmaralo osim kad se jelo i pila kafa,sve ostalo je rad i radilo se od 8 ujutro do 7-8 navece.Ja nisam bio kad se nastavljalo i lakiralo jer mi je noga u gipsu,ali znam kakav je stari da nije dao sjediti i sve sam znao sta se radi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top