Golf 4 crash

Golf 4 crash

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
svaka vam cast jer ste auto vratili u normalno stanje,a niste ga dali pod presu,ali ovakve se stvari moraju naglasit pri prodaji...eh sad 100 ljudi,100 cudi :icon_rolleyes:

i daj slikaj to da vidimo kak izgleda ;)
Auto nije za prodaju.To pravimo za gospodju koja ga je slupala i ona ga nece prodati jos dugo.
Auto ce za sat do sad i pol u komoru,evo sad su dosli po vucnu sluzbu da ga natovare da se ne prlja cestom.Sutra bi trebao doci ovdje da se montira.Buraz je rekao da ce slikati.Jbg,da mi noga nije u gipsu bilo bi za svaki cm slika:D

lov2xlr8 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Vjerujte mi ima limara i majstora u Bosni koji bolje slazu auta nego u fabrici. J

ma da sigurno ima :D
Tog nema jer udarano auto vise nije auto_Ovo se nece poznati da je bilo udarano,ali nikad nije isto kad je auto fabricki iz jednog dijea i kad je nastavljano.
 

LSD

Član
ma hoce ga prodavati samo ne na forumu....ode on ko "halva" na pijaci:D:D:icon_exclaim:
 
Član
LSD je napisao(la):
ma hoce ga prodavati samo ne na forumu....ode on ko "halva" na pijaci:D:D:icon_exclaim:
100 puta sam naveo.Auto nije moj.Ja ga pravim za gospodju koja ga slupala,ja cu joj kad sastavim auto predati,ona meni pare da.Za dalje mene ne zanima,ako ce ga prodavati,ako ce ga poklanjati to nije moja stvar.
 

LSD

Član
;);););)
colega razumijemo se.....
samo ovakvim stvarima nije mjesto ovde....
ovo sto ti radish nije krivicno djelo....samo servis al to je malo kome jasno :D
pozzz
 
Član
fkt nezz sta vam je stave drugi motor u auto i to je normala imat 2 saobracajne jednu od motora drugu od auta a ovak auto uradit kao nevalja a ipak imate jednu saobracajnu poslije a vjerovatno je i bolje od ovog mog koje je u jednom dijelu bar mislim da je :icon_cry:
i ne samo mog nego pola auta u bih
 
Član
c0d14c je napisao(la):
fkt nezz sta vam je stave drugi motor u auto i to je normala imat 2 saobracajne jednu od motora drugu od auta a ovak auto uradit kao nevalja a ipak imate jednu saobracajnu poslije a vjerovatno je i bolje od ovog mog koje je u jednom dijelu bar mislim da je :icon_cry:
i ne samo mog nego pola auta u bih
Auto od kojeg sam dio stavio na ovaj nisam ni vidio.Dogovrio sam se covjekom preko telefona gdje ce ga otpilit i koliko je para.A ako mislis da sam auta stancao,nisam burazeru,niti sam ikad vidio kako se to radi,ni neznam to raditi a i nebih to radio jer mi nije potrebno.Ja ovo radim kao uslugu zbog poznanstva
 
Član
brate napisao sam "kao nevalja" po meni je to bolje nego stavljat drugi motor sto neki rade al et vecinom gledam i chop shop na discovery-u tako da podrzavam mislim da nisi skont u potpunosti prethodni spot ;)
 
Član
Pa ovo je bolje uraditi 100% nego sto rade autocentri,tj peglaju.Ovo auto sad ima fleke na 4-5 mjesta(stokovi,pragovi i pod je prejen skroz tanko preko lima.Autocentri svi peglaju,to nikad nemoze biti ok.
Auto je veceras lakirano u komori,sad je kum otisao iskljuciti komoru.Ujutro ce stici u garazu na montazu.U petak u 10 imam termin da se odveze auto da mu se stavi alarm,centralno i daljinsko.Slike ocekivajte poslije podne sutra.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
fino ste vi njega skrpili, al nedo bog zadesit se u ovom autu prilikom nekog sudara... ;)

Stari sto je nastavljao w123 i dan danas taksira od 90-te godine.Sva je vec zahrdjala i nedavno je covjek imao saobracajku,ni jedan var nije pukao.Danas su na auto stavljene nove gume,sjedista dolaze sa presvlacenja,otisao je na ugradnju centralnog i daljinskog,pa cu onda uslikati koju sliku kad dodje.
 
Svaka cast ako od ovoga napravite auto, ne sumnjam da necete! A, sto se tice gore komentara da ce se auto raspast i to! Ne kazem da nema prevaranata, al' ima i majstora koji posteno i dobro rade, nisu svi lopovi po BiH! I uvijek je bilo "koliko para, toliko muzike", k'o sto u mene jaran govori, on ima autolimarsku radnju, al' radi i automehaniku, i dodje mu neko i pita ga posto ce mu lakirati auto, on kaze "koliko imas para za lakiranje, koliko mozes halalit tako cemo i uradit", ljudi dotjeraju golfa 2 hoce da bude lakiran da izgleda k'o nova 6 i to bi ako moze ikako za 300-400 maraka! Mislim sta reci, ne treba podcjenjivati, drugi jaran ima starog i rade sa autolimarijom, dok smo isli u skolu svako auto koje je vozio je bila totalka i on sa ocem sastavljao i svaki put su super posao odradjivali!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top