Golf 4 1.9 tdi pomoc pri kupovini

Golf 4 1.9 tdi pomoc pri kupovini

Golf nije kupljen. Ne ide kako treba bas smo isli drugar i ja i provozali ga. Gledam ovaj video kaze da ide super Golf a ovaj ne ide kako treba. Kad uporedim kako ide spram oceve trojke koja ima dosta konja manje ovo mi nije ono sto sam ocekivo
 
Član
Vozio si 106 i smatraš da nešto znaš? :banghead: I sad si prešao na Škodu, to ti neki iskorak? Nemam se ni ja šta raspravljati sa auto ljubiteljem koji vozi VW izdrkotinu. ;)

Koliko se ja sjecam zela je vozao i 407 u isto vrijeme kad i 106 i to u vrijeme kad je to auto bilo gotov novo. Mislim da ne vozi sad superb a i to je auto avion za 307 tako da ne znam sta hoces da kazes. :)
 
Član
Otac je imao 407-icu 4 godine. Poslije Superba sam imao 525i, sada sam na Hondi Accord. Nije to toliko ni bitno. Izmjenjao sam dosta auta i marki, nisam zaluđenik niti jedne marke i zbog toga mislim da sam realan.
 
Ako taj Golf ne ide kako treba čipuješ ga da ide kako treba. Vjerojatno mu je motor kao da je sad iz tvornice :D

P.s. kako možete 106 GTI svrstavati među obične Peugeote. Takvo auto Peugeot nikad neće ponoviti. Uz 205 GTI.
 
Posto Golf nije kupljen ako ima jos neko na temi ovde da mi pomogne, pricao sam sa ocem i dogovorili smo se dic neki kredit pa kupiti nesto mladje, njemu se svidja golf 6, ima li jos ko kakvih predloga da je auto oko 15 000 a da je jeftino odrzavanje ?
 
Član
Posto Golf nije kupljen ako ima jos neko na temi ovde da mi pomogne, pricao sam sa ocem i dogovorili smo se dic neki kredit pa kupiti nesto mladje, njemu se svidja golf 6, ima li jos ko kakvih predloga da je auto oko 15 000 a da je jeftino odrzavanje ?
Ko je god (koga poznajem) uzeo polovan Auto na kredit ili pozajmicu, najebao je

Uvijek drzi 50% vrijednosti auta sa strane - za popravke...
 
Član
Ko je god (koga poznajem) uzeo polovan Auto na kredit ili pozajmicu, najebao je

Uvijek drzi 50% vrijednosti auta sa strane - za popravke...
Ja sam uzeo al na kratkoročni kredit, evo zadnja rata za 2 mjeseca

Posto Golf nije kupljen ako ima jos neko na temi ovde da mi pomogne, pricao sam sa ocem i dogovorili smo se dic neki kredit pa kupiti nesto mladje, njemu se svidja golf 6, ima li jos ko kakvih predloga da je auto oko 15 000 a da je jeftino odrzavanje ?
Do 15k šta god kupite neće biti jeftino održavanje.
Skoro sva auta 2000+ imaju potrošne dijelove koji koštaju 300 KM+
 
Imam 8000 i ja bi jos toliko digao na kredit obojica smo zaposleni tako da ne bi trebalo biti problema, tu je da mi pomogne.
 
Član
Pogledaj druze 308icu ili reno megana. Dobijas mladje auto sa manje kilometara za manje para. A kontam da je i odrzavanje jeftinije
 
Član
Pogledaj druze 308icu ili reno megana. Dobijas mladje auto sa manje kilometara za manje para. A kontam da je i odrzavanje jeftinije
Ma džaba pričati kad je čovjek ograničen kao terasa na Gnjolfa. Ne znam koji ***** savjeti kad je odlučio uzeti Gnjolfa? Kakav savjet uopšte hoće kad su sve krševi u odnosu na Gnjolfa, još diz'l Gnolf, ne'a dalje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Vidis da sam lijepo pitao ima li jos ko sta da predlozi. A ti sto mrzis vw ti se vidi na slici mada ne znam kakav razlog imas za to. Golf je vrhunski automobil htio ti to priznati ili ne. Nemoj mi vise komentarisati temu. Je l ima jos neko nesto da predlozi? Ili neko iskustvo sa meganom il 308icom
 
Top