Golf 4 1.9 tdi pomoc pri kupovini

Golf 4 1.9 tdi pomoc pri kupovini

Član
Pogledaj makar sta ljudi pricaju o HDI motorima kolko manje trose, koliko su jeftiniji za odrzavanje i kolko su bolji uopste. Eto imas 5 kanala po yt pa prati. Pogledaj sto su ljudi testirali 307icu i sta kazu o njoj.
 
Član
Gasi mjesalicu motaj kablove , dok nije otislo na 20 strana , a na prvoj se znalo sta ce kupit ;) .
 
Član
Pogledaj makar sta ljudi pricaju o HDI motorima kolko manje trose, koliko su jeftiniji za odrzavanje i kolko su bolji uopste. Eto imas 5 kanala po yt pa prati. Pogledaj sto su ljudi testirali 307icu i sta kazu o njoj.

Šta pričaju bgt?Mrzim tdi, ali su činjenice da su tdi pumpa dizna motori najštedljivji motori (svoje generacije) i općenito najpouzdaniji od dizela. O čemu pričamo ovdje, i 307 i golf su obični sepeti, sa dizel motorima sa stvarnih pola miliona kilometara u 90% slučajeva.

Koje god auto te klase sa dizel motorom kupi neće puno pogriješiti. Većinom su leševi
 
Član
Moram ti reći, ne seri. 307 i golf se ne mogu porediti, čuj sepet, 307 je limuzina za golfa.
 
Član
Moram ti reći, ne seri. 307 i golf se ne mogu porediti, čuj sepet, 307 je limuzina za golfa.

Oprosti, šta ti voziš? :D Voziš izdrkotinu PSA grupacije iz najgore moguće ere sa zadnjim brojem 7. Još taj sepet braniš po forumu zadnjih 10 godina argumentima na razini djeteta od 12 godina. Vozi 307 jer moraš ili ne znaš za bolje(što je 100 puta gore), ne treba ti da svoju glupost uz ovo prosipaš po forumu.
 
Član
Svaki je dobar dok mu nešto ne zablesi. Eto jaranu baš crko procesor motora na golfu 4. Komšiji otišla bregasta, kako to kad je golf. ;)

Ponoviću, Zela ne seri. ;) Vozim 307 jer hoću da ga vozim, a ne što moram, baš sam taj auto htio da kupim. Baš voliš da sereš, 10 godina branim auto koje imam 6. Bravo! Znam za bolje, noviji Peugeot. :)

Vidim pršte tvoji pametni argumenti, od kojih su ti "sepet" i "izdrkotina" najjači.
 
Član
Hah, kako si odlično primjetio da ja ne znam koliko godina ti voziš svoje auto! Dobro sam rekao, ti si kao dijete od 12 godina.
Nemam šta raspravljati i argumentirati sa auto ljubiteljem koji vozi 307 HDI kojeg obožava. Vozio sam Peugeot najduže od svih auta koje sam posjedovao. Ne, nije to bio 307 HDI :D

Over and out, kada ti netko upali svjetlo u glavi javi se da argumentiramo o AUTIMA
 
Evo ja sam vozio vw, al mi je opel najbolji, bolji i od pezoa. Jednostavno jeftiniji za odrzavanje, ne kvari se, ide extra i izgleda lijepo. Kazu da truhne, a kod amidje golf 4 istruhli blatobrani i gepek, jos se auto skroz slabo voza. Kod komsije 307 stalno u nekom kvaru, te kompresor klime, te alternator, te elektronika. Svi oni su mi govorili da ne uzimam opela, a prosao sam mnogo bolje od njih, jos platio mnogo manje, a dobio mnogo vise opreme nego sto oni imaju. Ne kazem ja ne bih nekad uzeo ta auta, ali ako pogledamo odnos ulozeno dobiveno, opel tu vodi.
 
Član
Hah, kako si odlično primjetio da ja ne znam koliko godina ti voziš svoje auto! Dobro sam rekao, ti si kao dijete od 12 godina.
Nemam šta raspravljati i argumentirati sa auto ljubiteljem koji vozi 307 HDI kojeg obožava. Vozio sam Peugeot najduže od svih auta koje sam posjedovao. Ne, nije to bio 307 HDI :D

Over and out, kada ti netko upali svjetlo u glavi javi se da argumentiramo o AUTIMA

Vozio si 106 i smatraš da nešto znaš? :banghead: I sad si prešao na Škodu, to ti neki iskorak? Nemam se ni ja šta raspravljati sa auto ljubiteljem koji vozi VW izdrkotinu. ;)
 
Član
Pitanje je Golf 4 pomoć pri kupovini, pomozite čovjeku da kupi što boljeg golfa a ne raspravljajte o drugim proizvođačima jer on želi Golfa i to je njegov izbor.
 
Top