Golf 3 TDI 90HP stock 0-100kmh

Golf 3 TDI 90HP stock 0-100kmh

Ma nevalja sad ni sat u VW!:lol::lol:
Ne kazem da je 100% tacan,ali da laze 20 km/h na 100 km/h...je bajka.Ili si vozao neku kantu!:lol::lol:
 
trouble maker dodji nekad na pistu kada budu okupljanja bude bas extra okupljanje, pista je jos uvijek otvorena samo da se ocisti...
 
Sajo_Golf GT je napisao(la):
trouble maker dodji nekad na pistu kada budu okupljanja bude bas extra okupljanje, pista je jos uvijek otvorena samo da se ocisti...

reci mu da ne smije, naljuti ga malo pa da vidimo duel :):)
ja sam ti bio na vratima a da vidimo kako ce on :lol:
 
Hehehe...vjeruj da nemam kad!Radim 6 dana u sedmici,a onaj sedmi dan (subota) jedva docekam da se naspavam i odmorim!A ako budem slucajno navracao u Ciljuge,napisati cu ti prije na dan kad sam dole,pa da vidis da moze lagano 11 sek!:cool:
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Hehehe...vjeruj da nemam kad!Radim 6 dana u sedmici,a onaj sedmi dan (subota) jedva docekam da se naspavam i odmorim!A ako budem slucajno navracao u Ciljuge,napisati cu ti prije na dan kad sam dole,pa da vidis da moze lagano 11 sek!:cool:

pa vikendom i bude okupljanje, poslije podne
 
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Hehehe...vjeruj da nemam kad!Radim 6 dana u sedmici,a onaj sedmi dan (subota) jedva docekam da se naspavam i odmorim!A ako budem slucajno navracao u Ciljuge,napisati cu ti prije na dan kad sam dole,pa da vidis da moze lagano 11 sek!:cool:

ma druze samo lagano ako kad mogodnes dodji ;)



GreenDevil je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Hehehe...vjeruj da nemam kad!Radim 6 dana u sedmici,a onaj sedmi dan (subota) jedva docekam da se naspavam i odmorim!A ako budem slucajno navracao u Ciljuge,napisati cu ti prije na dan kad sam dole,pa da vidis da moze lagano 11 sek!:cool:

pa vikendom i bude okupljanje, poslije podne

pa ja subota od 15h pa do 18h-19h
 
Član
Menso. nemožeš tek tako uletiti u tuđu temu, i početi priču o nečem desetom, uđi u oglase, pa pregledaj šta ima, odgovara li ti išta, ako ne onda otvoriš novu temu u kojoj staviš oglas da kupuješ golfa, a ovako nemožeš, banovat će te
 
Top