Golf 3 TDI 90HP stock 0-100kmh

Golf 3 TDI 90HP stock 0-100kmh

Da li ima neko klip ubrzanja gore navedenog golfa ali da je apsolutno stock znaci da nije nikad nista radjeno po pitanju snage:icon_question::icon_question:
 
Član
Meni izgleda kao ok ubrzanje, 12-13 sekundi do stotke, tako negdje i tvornica deklarise ak se ne varam...
 
link ;) tvornicki podaci

http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Information_40_VW-Golf-Fahrleistungen--Verbrauch.html

tvoj 12.8 uzmi malo u obzir starost vozila i mislim da je savim ok ovo na videu ;)
 
Član
Kontaj da brzinomjer nije potpuno tacan, posebno VW-ov, pa ovaj na videu kad vozi 100, to je stvarnih mozda tek 90-ak km/h :icon_biggrin:
 
VR6Boki je napisao(la):
Kontaj da brzinomjer nije potpuno tacan, posebno VW-ov, pa ovaj na videu kad vozi 100, to je stvarnih mozda tek 90-ak km/h :icon_biggrin:

sad si ga malo precero:lol: ja svoj testirao sa navigacijom kada vozim 100kmh na navi-u bude 98-99kmh, pri 120kmh na navigaciji 118kmh :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
to tvoj ne moze ovako pa si se zabrinuo:D

aaa nisam jos se nije pojavio golf tdi 90ks da ga nisam opuho na pisti:icon_smile:

ide i moj niskih 12 ali je fazon sto moj nije stock....kada je bio stock super je isao i mogao je 12.8 do 100 ali je kilavo navlacio 4000rpm znaci na 4000rpm obavezno saltam...

dok ovaj na klipu "preskace" 4000rpm bez problema:icon_question::icon_question:
 
Član
Nisam pretjerao, tolerancija za brzinomjer je do 7%. Mozes ti staviti vece gume pa da ti bude brzina skroz tacna...
 
Top