Golf 3 odbija bubrege na rupama

Golf 3 odbija bubrege na rupama

Član
brate ja sam mijenjao prednje amortizere uzeo u makbelu,dva me izisla 108 KM monro,tako da nije to skupo,ja prezadovoljan s njima,cim zima prodje uzimam i zadnje
 
Član
Kod mene su lošiji zadnji amortizeri i kad je hladno kako neko reče valjda zalede, pogotovo zadnji desni, ma odvali bubrege ali eto bar ste me obradovali da nisu skupi pa ću ih zamjeniti na proljeće...
 
BHT Ovisnik
otiđi do tehničkog gdje si registrovao auto i nek ti provjere amortizere,besplatno je;)
 
Član
Ja bi ti rekao da zaobidjes Monroe ( al ipak se ogradjujem da sam ja naisao mozda na kopiju ) . Ja sam bio zamijenio 2 zadnja , platio 100 i neku marku i kroz manje od dva mjeseca jedan iscurio , posle nadjem dobre polovne original i evo ih odlicni vec duze vrijeme .
 
Član
wispi je napisao(la):
Ja bi ti rekao da zaobidjes Monroe ( al ipak se ogradjujem da sam ja naisao mozda na kopiju ) . Ja sam bio zamijenio 2 zadnja , platio 100 i neku marku i kroz manje od dva mjeseca jedan iscurio , posle nadjem dobre polovne original i evo ih odlicni vec duze vrijeme .


A kako da znam jesu li org ili ne. Je li zna netko mozda jesu li u ASD org Monroe, i u Nuica Bilisten?
Hvala svima na pomoci.
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja 4 monroa ubio ko zeca za 20 000km


Kad si ih postavio jesu li imali onaj tupi zvuk na rupama? Ono znas tup tup ne znam kako da ti objasnim. Meni sad ima taj zvuk a ne znam kako da ga rijesim jer mi nije nikako "meko" auto. Sad ne znam je li zbog hladnoce pa je sve stegnilo ili nezz...Govorio mi je Enes da stegnem malo tablu ispod brisaca pa ne znam je li do toga da ona pravi taj zvuk na rupama.
 
Član
nije bilo nikavih zvukova samo je nakon 20 00 auto dobio nenormalno jaku zelju da sleti sa ceste i iz bemmera se pretvorio u W124
 
Član
Franki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja 4 monroa ubio ko zeca za 20 000km


Kad si ih postavio jesu li imali onaj tupi zvuk na rupama? Ono znas tup tup ne znam kako da ti objasnim. Meni sad ima taj zvuk a ne znam kako da ga rijesim jer mi nije nikako "meko" auto. Sad ne znam je li zbog hladnoce pa je sve stegnilo ili nezz...Govorio mi je Enes da stegnem malo tablu ispod brisaca pa ne znam je li do toga da ona pravi taj zvuk na rupama.

pretpostavljam da si ti navikao da "ljulja", a sad je "kruci"? isto je i meni bilo kad sam prije 2 god na starom fordu mijenjao amortizere. ja nivikao da preko neravnina ljulja auto i kad sam promijenio cudno mi bilo. mislim da je ista situacija i kod tebe...
 
Član
Franki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja 4 monroa ubio ko zeca za 20 000km


Kad si ih postavio jesu li imali onaj tupi zvuk na rupama? Ono znas tup tup ne znam kako da ti objasnim. Meni sad ima taj zvuk a ne znam kako da ga rijesim jer mi nije nikako "meko" auto. Sad ne znam je li zbog hladnoce pa je sve stegnilo ili nezz...Govorio mi je Enes da stegnem malo tablu ispod brisaca pa ne znam je li do toga da ona pravi taj zvuk na rupama.

Jesi zamjenio odbojne gume,naprijed nazad?
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Franki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja 4 monroa ubio ko zeca za 20 000km


Kad si ih postavio jesu li imali onaj tupi zvuk na rupama? Ono znas tup tup ne znam kako da ti objasnim. Meni sad ima taj zvuk a ne znam kako da ga rijesim jer mi nije nikako "meko" auto. Sad ne znam je li zbog hladnoce pa je sve stegnilo ili nezz...Govorio mi je Enes da stegnem malo tablu ispod brisaca pa ne znam je li do toga da ona pravi taj zvuk na rupama.

pretpostavljam da si ti navikao da "ljulja", a sad je "kruci"? isto je i meni bilo kad sam prije 2 god na starom fordu mijenjao amortizere. ja nivikao da preko neravnina ljulja auto i kad sam promijenio cudno mi bilo. mislim da je ista situacija i kod tebe...

Meni prvi ljuljaju, a zadnji su mi bili tvrdi pa sam ih promjenio. I malo mi je ljepe sad za vozit ali ..........................

namikbh je napisao(la):
Franki je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja 4 monroa ubio ko zeca za 20 000km


Kad si ih postavio jesu li imali onaj tupi zvuk na rupama? Ono znas tup tup ne znam kako da ti objasnim. Meni sad ima taj zvuk a ne znam kako da ga rijesim jer mi nije nikako "meko" auto. Sad ne znam je li zbog hladnoce pa je sve stegnilo ili nezz...Govorio mi je Enes da stegnem malo tablu ispod brisaca pa ne znam je li do toga da ona pravi taj zvuk na rupama.

Jesi zamjenio odbojne gume,naprijed nazad?

Promjenio sam zadnje amort. sa odbojnim gumama, nisam prednje. Jesam li trebao?
 
Član
Je li ima netko jos neki savjet u vezi zvuka?
Vozao sam auto i mislim da je sve ok sto se tice amortizera, ali opet nemogu ocijenit sa sigunoscu jer ima ovaj zvuk na rupama.
Jesu li puno zadnji amortizeri tvrdji od prdnjih ili su isto?
 
Član
da ne otvaram novu temu,
zna li ko jel jos uvijek postoje oni momci na TK kantonu za punjenje amortizera, ako ko zna sta o njima neka pise i ostavi broj na PP.

da ne otvaram novu temu,
zna li ko jel jos uvijek postoje oni momci na TK kantonu za punjenje amortizera, ako ko zna sta o njima neka pise i ostavi broj na PP.
 
Top