Golf 3 odbija bubrege na rupama

Golf 3 odbija bubrege na rupama

Član
Pozz raja :icon_biggrin:
Imam mali problemcic. Radi se o tome da je auto postalo jako tvrdo, osjete se male pukotine u asfaltu, a kamoli rupa. :icon_rolleyes:
Probao sam ljuljati auto, naprijed pepa kao lopta, nazad se nemoze zaljuljati ali doslovno. Pa prepostavljam da su otisli zadnji amortizeri. Svaki info je dobro dosao, tipa gdje kupit amortizere, ili ih reparirati, koja je cijena,sto jos ide uz to itd...Hvala unaprijed.
 
Član
propisali ti amortizeri :) kupi nove bar to nije skupo za golfa eo cijene

http://www.unitrade.ba/hr/novosti/default.aspx?newsID=60
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
propisali ti amortizeri :) kupi nove bar to nije skupo za golfa eo cijene

http://www.unitrade.ba/hr/novosti/default.aspx?newsID=60

MONROE AKCIJA UZ PROMOTIVNE CIJENE
objavljeno: 6. srpanj 2009.:D

Ali ne mislim da su sada neke vece razlike u cijeni, najbolje zamjeniti sva 4 amortizera i odbojne gume,šolje...
BOGE
SACHS
BILSTEIN
MONROE
 
Član
Mislim da su mi prednji dobri, zaljulja se i vrati u normalan polozaj. A zadnji se nemogu zaljuljat. Ali tvrdo je do bola, jedva se moze vozit, jucer isao u citluk po onim starijim putevima izbija sve. Treba li opruge mjeenjat u kompletu ili? Svako koliko km se mjenjaju amortizeri?
 
Član
namikbh je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
propisali ti amortizeri :) kupi nove bar to nije skupo za golfa eo cijene

http://www.unitrade.ba/hr/novosti/default.aspx?newsID=60

MONROE AKCIJA UZ PROMOTIVNE CIJENE
objavljeno: 6. srpanj 2009.:D

Ali ne mislim da su sada neke vece razlike u cijeni, najbolje zamjeniti sva 4 amortizera i odbojne gume,šolje...
BOGE
SACHS
BILSTEIN
MONROE

Ma nisam ni obracao paznju :) po cijeni je to tu negdje 40-50km komad je jos uvijek :) a ako mijenjas zamijeni sve i miran :)
 
Pih jbt cijene mozes ih mjenjat svako mjesec dana :lol::lol:
Bilstein stavio na svoje prezadovoljan kod Nuica :icon_smile:;)
 
Član
Pogledaj ti da ti opruga koja nije pukla. Amortizeri ne odu preko noci, bar ne bez nekog posebnog razloga...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pogledaj ti da ti opruga koja nije pukla. Amortizeri ne odu preko noci, bar ne bez nekog posebnog razloga...


Hm...Ne znam, znam samo da se nazad nemoze zaljuljati auto. :icon_rolleyes:
Iz pocetka kontam hajd Golf tvrdo auto ovo ono, kad ono iz dana u dan sve gore.
 
Član
ja sam mjenjao sebi zadnje i stavio BILSTEIN dobro su se pokazali...

Forare je napisao(la):
ja sam mjenjao sebi zadnje i stavio BILSTEIN dobro su se pokazali...

I da platio sam 82km oba zadnja nova.. :)
 
Član
To ti je neki od zadnjih amortizera zablokirao :icon_biggrin: Ako budes htjeo dobre polovne javi se
 
Član
Ma sad su oni tvornicki sa normalnim oprugama. Sto se jos preporucuje zamjeniti uz njih? I opruge ili?
 
Član
Franki je napisao(la):
Ma sad su oni tvornicki sa normalnim oprugama. Sto se jos preporucuje zamjeniti uz njih? I opruge ili?

Ma nista, ako nisu puke opruge a to je rijetkost nemas potrebe mjenjati, vidi samo kakve su odbojne gume i to je to!
 
Top