Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
jos samo ovo srce u plavo ofarbat mislim da sam ti postavio tu sliku negdje bijeli golfac sa plavim RS-icama...ma znas kako fabrika stoji na autu sta reci....;)
 
Član
hahhaha sve je to ok i meni su predobre vozao se dva dana juče danas ma leže baš ne kuckaju baš su mjera...al ne mogu sa starim d ase nagodim valja mi one strae prodati pa nešto veće ganjati, a njemu se sviđaju one 14" rc 5kraka, pa sad za sad ostajeu 14" ..jbg nije do mene......pozzzzz:cool:
 
Legend
fino mu cuce, a nesto mi bode oci ova oznaka TDI gdje je zaljepljena, zaljepi je na predzadnje rebro na masci znaci samo je spusti nize bice dosta ljepse ;)
 
Član
Hvala na komentarima, ta tdi oznaka je tu upala i jedino je mogu slomiti da je izvadim drsma je zapela,a u planu mi je staviti opruge od gti-a i nadam se da će biti niži par cm, jer ne mogu ga puno spuštati stari ga voza ide na posao s anjim..eto toliko..pozzzz:cool:
 
druze extra ti je auto i bas ga super sredjujes, poceo sam od pocetka da gledam ali ti nesto nije u redu sa slikama, bas sam hteo da vidim kako si ti upasovao votex konzolu ali nema slika
 
druze extra ti je auto i bas ga super sredjujes, poceo sam od pocetka da gledam ali ti nesto nije u redu sa slikama, bas sam hteo da vidim kako si ti upasovao votex konzolu ali nema slika
 
Član
Evo nikola za tebe slika smao ovo sam ja davno uradio i stavio šarafe za svaki slučaj mada se ovo može i zalijepiti...pozzzz
http://imageshack.us/f/526/finalnaelpodizaci.jpg/




Uploaded with ImageShack.us


Evo juče mi bilo odsadnpo pa poslije zime da ispoliram ove cijevi od auspuha jeste d anisma krede al dobro je i ovako ja sam zadovoljan..pozzz


Uploaded with ImageShack.us
 
Top