Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Danas zamnijenja vodena pumpa, remenica na vodenoj pumpi, stavljen termostat 84 C od benzinca da malo ranije otvara, nema više huke ni buke sad baš radi kako treba......I još jedna novost uzeti org gti ili gl žmigavci na blatobranima s ainstalacijom samo da se postavi sve org novo tasovo biće slike sutra...pozzzzzz:cool:
 
Član
Ma dobro nije sad bukvalno da nas ne bi drugi kritikovali al treba se približavati....jer ipak su to predvidjelji ljudi pametniji od nas..hehehhe pozzzzz :cool:;)
 
Član
Hhaah vjeruj mi bile ti smoke by me, al namjerno sam išao na fabričke jer su ostali crni na autu pa ne mora sve biti....pozzzzz:cool:
 
Član
Danas sam uzeo od druga bbs 15" da probam malo dooduše dvije smao sa gumama 195/50 r 15, da vidim visinu auta, udobnost itd.......pa ako bude valjalo ganajću i ja sebi 15" bbs neke......biće slike sutra kad stavim na auto...pozzzzz:cool:
 
Legend
ganjaj bbs rz ;)

5457478818_cd0f5e577a.jpg

jako lijepe felge

ako ne ove, onda mogu i bbs rx ii
 
Član
E Noke ti si pogodio ako se odlučim na bbs samo ove s apola na bijelom autu su extra poslije rm i rs...mada to svi imaju sad al sad su ove sa trojek pa ćemo vidjeti...pozzzzz:cool:
 
Top