Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Legend
odlicno !!
joj odkad ja ganjam ovaj poklopac ecua u slivniku u pm :D
odlicna investicija svakako, lajsne (Y)

samo naprijed ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
odlicno !!
joj odkad ja ganjam ovaj poklopac ecua u slivniku u pm :D
odlicna investicija svakako, lajsne (Y)

samo naprijed ;)

Ma i meni slučajno noke izletio......a ovo ostalo ide polahko još org pragovi i to je too..pozzzz druggg

dami2580 je napisao(la):
extra;)
gdje si naso lajsne koliko su te dosle?:icon_question:

Lajsne u zenici i došle me 40km lajans e+ put do zenice 20km goriva...hehehe..pozzzz
 
Član
Samo za vrata na autu imam one manje....kod Hadžije imaš onaj lijevi dio u kesi novo zapakovano org vw ako budeš dolazio u Sa možeš to tamo naći...pozzzz
 
Član
Ma felge neću sigurno nabvljati još ima nekih prečih stvari a spuštanje će neko biti vidjećemo šta uglavnom...pozzzz:cool:
 
Član
Super golf, sve je cist ofino bez packe. Sto se tice spustanja najbolje gewinde uzet i stelujes kako hoces.

Ajd ako neko bude citao a spustao golfa sa oprugama da mi kaze kolko je nizak. Ja danas spustio sa crvenim oprugama nizak je samo tako. Lip nema ni 3 centa od zemlje. Udobnost da nepricam :icon_smile:
Da li je ovo kod mene uredu da ovoliko spusti. Ko da je spustio 10 cenata
 
Član
Ma neznam, nesta sam gledao ostale i oni su toliko spusteni mozda sam malo ja nizi ili mi se cini. Ma golf 2 je u pitanju, a opruge su fk crvene. Mislim da se trebam samo navici :cool:
Al je prekul kad se spusti, danas sam isao na vikendici probo ga malo, malo vise cupka ali navikne se covjek.
 
Top