Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

a ne moze (ne smije) se spojit da tu bude i maglenka i kocnica jelde?znam,imam blesave zamisli haha

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Član
lim ti je najjednostavnije izvaditi iz druge ploce i uglaviti kod sebe... gledajuci plocu vidjeces da su svi identicni, idu od dna sijalice pa do kontakta s kojim se spaja ukrstanjem...
i da, treba da ti dodrurje dno sijalice jer je +, a ono okolo u sta uvrces sijalicu je -
do sad stopki sto sam se nagledao, ni jedna jedina nije imala lim u desnoj maglenci, a neke stopke su iznutra bile zacepljene plastikom cak i da se stavi sijalica nije se mogla ploca uglaviti u stopku dok se plastika ne izbije
 
lim ti je najjednostavnije izvaditi iz druge ploce i uglaviti kod sebe... gledajuci plocu vidjeces da su svi identicni, idu od dna sijalice pa do kontakta s kojim se spaja ukrstanjem...
i da, treba da ti dodrurje dno sijalice jer je +, a ono okolo u sta uvrces sijalicu je -
do sad stopki sto sam se nagledao, ni jedna jedina nije imala lim u desnoj maglenci, a neke stopke su iznutra bile zacepljene plastikom cak i da se stavi sijalica nije se mogla ploca uglaviti u stopku dok se plastika ne izbije
Na dnu grla za sijalicu ti je plasticna iglica ... limic koji napravis je + a ono okolo je -
Znam jer sam pravio prije 2 dana
 
Član
heh koliko postova oko maglenki,drug odradi kako je borislav odradio,i kod mene je ovako,jer plitki branik i nemam maglenki a i sta ce mi kad imam 4 fara naprijed tj mali farovi su mi maglenke...ovako kad stisnes kocnicu nek ti se pali i gotovo samo kazem opet provjeri na prekidacu kad sve spojis upaplis onaj prekidac od maglenki pa stisni kocnicu pa vidi da li radi.
 
Nece biti vatrometa samo ce ti izgoriti osigurac ako dodje do necega
Ako nemas maglenki nemas potrebe paliti ih na prekidac
 
najprije ce bit da cu zasad ostavit sve kako jest,pregara mi cesto osigurac rikverc svjetala u zadnje vrijeme

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
znam za osigurac da ne smijem jaci :) od 10A je.ja sumnjam na prekidac na mjenjacu,danas cu ga provjerit

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Top