Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

Jednostavnije ti je napraviti taj limic nego traziti po otpadima plocu novu jer sumnjam da je to ko spajao a ne vjerujem daa je dolazilo fabricki spojeno jer maglenke su bile predvidjene samo za lijevu stranu....
 
a u klinac...a kako da taj limic napravim?mislio sam uzet jednu stopicu musku,spojit komadicem zice vamo gdje treba,zicu da zalemim?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
covjece ti si genije...imam jedan daljinac koji mi je za klinac,a zaboravio sam na to hahaha hvala :D

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
jos jedno pitanje,na dnu grla je kao iglica,ne znam kako da nazovem.jel limic mora dodirivat ti iglicu kad ga zalemim gore?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Ne znam sad napamet ali mislim da je iglica plasticna i na nju se naslanja limic ... To mu sluzi kao da "podboci" sijalicu da ne propada
 
ahaa.ovih dana bi se trebo s tim pozabavit,puno planova,puno obaveza pa ne stignem sve,al u toku tjedna,pa cu vidit

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Ma seriski ti je maglenka na obe strane ja sam na 50 golfova gledo I svjetle obe strane,5 maraka na otpadu ploca zdrava stavi I svjetlit ce a ovi strucnjaci sto kazu da treba da u golfa 2 svjetli samo ljeva strana nikad nit su vidili ispravnog golfa nit ploce... nebi se rad 5 km I plug and play I svjetli....
 
al i nije logicno da neka auta imaju samo lijevu maglenku,neka i lijevu i desnu...
malo cu se zabavit DIY forama prvo,ako slucajno ne uspijem odo trazit novu plocu.tako to ide kad nemas viska slobodnog vremena

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Ja sam citao na vwvortex.com forumu kad sam za pasata istu stvar trazio da ide samo lijeva jer bi vozace iza zbunilo i mislili bi da je kocnica. Drugo je sto kod nas narod spaja kako hoce.
 
Top