Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

jbg kad slazes auto po svom ceifu uvijek naidjes na neke komplikacije,bilo s tehnicke strane bilo sa zakonske...

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Sve ja to razumijem, kod mene na starom gepeku je bilo uradjeno da svjetle stop svjetla, na novom nije bilo. Kad sam posao da uradim desni stop blankiran, nema ulaza za sijalicu niti grla. To me zacudilo i odem na vwvortex i procitam.
 
Ma seriski ti je maglenka na obe strane ja sam na 50 golfova gledo I svjetle obe strane,5 maraka na otpadu ploca zdrava stavi I svjetlit ce a ovi strucnjaci sto kazu da treba da u golfa 2 svjetli samo ljeva strana nikad nit su vidili ispravnog golfa nit ploce... nebi se rad 5 km I plug and play I svjetli....
Zasto onda na novim autima svjetli samo lijeva ?
Ako ti je fabricki golf vidjeces da iza ono grlo u stopci za sijalicu da je zatvoreno, jer maglenke su samo sa lijeve strane, to sto kod nekoga svjetli desna je iz razloga sto je prepravljao kao i ja
 
Zasto onda na novim autima svjetli samo lijeva ?
Ako ti je fabricki golf vidjeces da iza ono grlo u stopci za sijalicu da je zatvoreno, jer maglenke su samo sa lijeve strane, to sto kod nekoga svjetli desna je iz razloga sto je prepravljao kao i ja
kazem ti,viđao sam na novim autima i desna i lijeva da svijetle...valjda nije nitko glup da prepravlja auto koje je pod garancijom

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Pa kako kod jarana na golfu 5+ lijevo maglenka, a desno svjetlo za rikverc na istom mjestu. I to nije samo kod njeg.
 
Idem u saobracajnu skolu i znam da je nazad samo lijeva maglenka dozvoljena ... Kad prepravljate sami nije isto kao kad dodje fabricki uradjeno
 
To radi zakona mozes imat 66 maglenki ako ih ne palis kad nije magla nece ti niko nista,ako ih palis kad nema magle ne gine ti kazna u golfa 2 je maglenka odvojena od rikverc svjetla ne brini nisu je nikom radi tog napisali nece ni tebi prije ces dobit kaznu ako ti samo ljeva radi nego ako obe rade jer na 99 % golfova 2 obe rade :)
 
Mozes sad.maglenke paliti kad hoćeš. U novom zakonu ukinute kazne za maglenke policajac mi rece. Jer valjda su utvrdili da maglenke ne smetaju kad su upaljene.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Ja sam sebi sad svjetla od maglenki povezao na kociono svjetlo
To je privremeno dok ne rijesim ugradjivati napred maglenke
IMG_20170302_145052.jpg
 
to da se ne smije/nije smjelo palit maglenke kad nije magla to znam,takodjer u naseljenom mjestu se ne smiju/nisu smjele palit

Borislave,lijepo dupe mislim na dupe tvoga golfa xD kako si spojio 3ce svjetlo kocnica?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Golf je u fabrickom stanju ..evo ovde imas sekciju u kojoj sam prikazao golfa, dosta je uradjeno od toga , pa ako te zanima pogledaj : https://bhtuning.com/threads/golf-mk-2-gtd.101417/

Pa imas na ploci dvije stopice jedna je odma ispod sijalice od maglenki i jedna je iza ploce imas oznaku pise B i te dvije stopice povezes zicom i to je to
Na lijevoj sam se malo cimao jer mi je na nju spojeno i ovo kociono svjetlo na zadnjoj sajbi

PS : Ako ti nije hitno slikacu ti sutra
 
nije problem da pričekam,svakako nemam puno slobodnog vremena tako da mogu pričekat sutra :D hvala :D

golfi je u super stanju,svaka čast...takvih se ne vidi puno,a za projekta su takvi dušu dali
 
tocno to.inace onaj kojem ga prodas za sitnu paru poslije ima muku i pokoru,kao npr ja haha
moze,hvala :)

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Top