Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

Golf 2,spajanje zadnje desne maglenke

trazio sam po forumu,nisam nasao temu o ovome,ako ima negdje netko zna gdje molio bi da mi stavi link u odgovor da ne bukiram forum dzabe :)

imam zadnju lijevu maglenku,ona radi normalno,na desnoj strani imam grlo za sijalicu na mjestu za maglenku ali naravno nije spojeno.stavio bi sijalicu i za desnu maglenku,kad upalim da obje svijetle.nesto sam pokusavao,nisam nista detaljno da budem iskren,naravno tako nisam ni uspio.kako da to sigurno spojim,ne zelim kratki spoj i vatromet da napravim?odakle da dovedem struju?gdje na stopki trebam spojit kabel mase?na karoseriji imam dobro mjesto za masu,samo ne znam na stopki

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
to nisam znao...jer na nekim novijim autima sam viđao (ili sam krivo mislio) obje zadnje maglenke...upaljena svjetla u farovima i maglenke,sprijeda naravno obje maglenke i tako pozadi,2 pozicije i 2 maglenke

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Mora bit kablo od nje tu negdje u mene na golfu obe rade normala....to je neko pokido nekad,stavi sijalicu provjeri kabla I osigurace mora bit kablo tu negdje presjeceno ako nema povuci s ljeve kablo I rjesena stvar
 
Ne treba ti nikakav dovod struje jer imas dovedeno , vidjeces na desnom maglenci gdje ti je mjesto za sijalicu da ti u onom grlu fali mali limic na koji se naslanja sijalica , taj limic ti je + ... moras nekako taj limic napraviti i radice

Znam to jer sam prije par dana ja radio sebi bas to sto ti hoces ...
 
osigurace sam prije par dana bas gledo,svi su dobri.nije mi palo na pamet da pogledam ima li limic za + ,bas cu pogledat.hvala decki :D

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
iskreno,ne bi me cudilo...i na stopkama pise Saturnus Made in Yugoslavia,to nema veze,svejedno bi trebalo bit spojeno?

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Član
Koliko ja znam, po zakonu je dozvoljena samo zadnja lijeva.
Ali ako vec hoces, fabricki bi trebale biti provedene zice, osim ako neko nesto nije prespajao i kidao.
 
cackat cu to za sat dva...
ako nista,ako platim kaznu onda cemo bit sigurni da je zakonski samo lijeva hahah mada mi je nelogicno jer neka auta imaju samo lijevu,neka obje a neka na sredini,npr u braniku...kockat cu se malo pa cemo vidit

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Član
Koliko ja znam, po zakonu je dozvoljena samo zadnja lijeva.
Ali ako vec hoces, fabricki bi trebale biti provedene zice, osim ako neko nesto nije prespajao i kidao.
U zakoni je i izricito zabranjeno voziti sa upaljenim maglenkama ako za njima nema potrebe pa opet svako trece auto ih ima upaljene

Sent from my 6045K using Tapatalk
 
Član
Jaa sam napravio da mi ti te od maglenki sijaju kao kocnica malo komadic zice dvije stopice i vidjet cete na stopki izlaze mislim da su oznaceni sa B i B1 spojite tu na izlazu i na izlazu gdje sijalica od maglenki,ne sjecam se tacno..onako kada obje sijaju stalno prejako je pozadi i smeta,a ovako kada stisnem kocnicu sijaju sve plus pozicija,tako da je bolja signalicazija po danu bar se vidi kad stisnem kocnicu...evo vam primjer nije tesko komadic zice 4 stopice i spojite samo,all opet provjerite kad ukljucite prekidac od maglenki hoce li vam raditi sve to..
 
da,fali mi taj limic...kad vidim kako ide kuda ide,ipak mislim da cu uzimat novu plocu haha
soffa nije ni to losa ideja,palo mi je i to na pamet da uradim,al onda kontam uvalit cu si 3ce stop svjetlo i maglenke da su mi i lijeva i desna

Poslano sa mog SM-J500F koristeći Tapatalk
 
Top