Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: GTi mk2 8 valve

Ostatak ovako ... uzmi neki protocni lonac od vece litraze 2.0 itd ... (Golf 3 i sli) i kupi si zadnji lonac (remus, supersprint ...) ili cak i novog Lastavcica (Cro)
 
RE: GTi mk2 8 valve

za ove lastavcic izduvne sisteme sam citao u maxi-tuningu izgleda da je to fakat nes dobro
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Pošto me nemogu da se izlogujem , evo pod burazovim nick-om .. :D
Ja sam mislio samo cijev ( inox naravno ) i zadnji lonac malo bolji :lol: ... Valja li to ???

Alen_P
 

IGY

Član
RE: GTi mk2 8 valve

ja te kontam, znaci od grane samo cijev od inoxa i zadnji lonac, bez prije postavljenih lonaca, znaci samo zadnji lonac, a kad to sve uradis mora se osijetiti neko olaksanje i da malo bolje ide, jer ce mu biti zrak protocniji a s tim mu i potrosnja skace, ali to je nevazno ako on ideeee
 
Legend
RE: GTi mk2 8 valve

:icon_evil:



                                                                                                                   :icon_evil:

Aus liebe zum automobil
 
Legend
RE: GTi mk2 8 valve

Ova druga je da se izradi pa objesi kao goblen :) veelika, kao poster nesto.
 
RE: GTi mk2 8 valve

zadnja je meni prejaka isto...nego daki sto i meni nes vako ne uradis ili cekas da nadjem jacu masinu:)Sigurno neces da radis ispod 100konja nista,haha;-)
 
Legend
RE: GTi mk2 8 valve

Hehehe, nije, eto sad ispasce nesto da ja nevaljam, ali jednostavno sam veliki fan ovog golfa. Uvjek mi je bio ljep. I slucajno otvorim fotku, kad ono zavidne velicine i dala se raditi i tako.
Cejf mi bio :)
 
Top