Golf 2 GTi

Golf 2 GTi

Član
RE: GTi mk2 8 valve

haha nesto sam prckao i nasao sam slike kad sam ga kupio, i to sam jos i tuning nabacio :palci vidite da su stop lampe ofarbane, zmigavci i naljepnica Bridgestone hahahaha i da, Momo volan kao i prespremna rucica mjenjaca crvene racing boje ujsssss hehehe


 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

... ovako, nakon izvjesnog vremena kad sam kupio auto, otisao mi je dihtung glave, i nakon ravnjanja glave i obrade iste i stavljanjem originalnog dihtunga glave auto se puno zdravije ponasalo, + gljiva*usis + aupuh srednji protocni lonac ( hand made in Serbia za Racing Yugo Grupe H) + Lastavčić zadnji lonac, znaci olaksao mu disanje, i redovno mjenjanje filtera i ulja nakon 6-7 000 km, + gasiranje istog :)

Nista vise ...
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Pitam te iz prostog razloga , jer bi i ja trebao kupiti jedan motor 16V pa da vidim sta da mu radim ..
Mislim ono , svaki detalj mi je bitan , jer planiram kad ga , i ako završim da to fino upakujem u moj auto ... Daj savjete ...
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

alene zar treba senestku puno dirat samo izduv i filter ja mislim i gasiraj sto kaze doktor
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

16-ka... hm, mehaničko ubrizgavanje koje se vrenenom nakupi govana od loseg goriva i prasina itd .. svakih 50.000 km bi bilo pozeljno sve rastaviti i ocistiti da bi to bilo ok, inace imas 139 jaaaakko umornih konja, koji ne vuku kako trebaju ... i svaki ok digifant ce te pljusnuti :) pazi kod kupovine, mora da radi mirno i ne smije da valja na leru itd .... e sad nabrijati 16-ku ? e to moze, i ne treba ti neka nauka tolika, ali o tome ako kupis :)
 

IGY

Član
RE: GTi mk2 8 valve

kupujem ja KR 16-ku cim prodam golfa, pa ti se obratim za koji savijet
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Dottore je napisao(la):
16-ka... hm, mehaničko ubrizgavanje koje se vrenenom nakupi govana od loseg goriva i prasina itd .. svakih 50.000 km bi bilo pozeljno sve rastaviti i ocistiti da bi to bilo ok, inace imas 139 jaaaakko umornih konja, koji ne vuku kako trebaju ... i svaki ok digifant ce te pljusnuti :) pazi kod kupovine, mora da radi mirno i ne smije da valja na leru itd .... e sad nabrijati 16-ku ? e to moze, i ne treba ti neka nauka tolika, ali o tome ako kupis :)
Ma moje auto je ok , ide , vuče k'o lud ... Nego sam mislio još jedan motor kupiti , onako šminke radi , pa ga malo glacnuti i nabrijati ... Daj me uputite , kome ću otići da mi uradi auspuh , granu sam naručio ( inox , 10 godina garancija , garantovano povećanje snage ) , samo mi još treba dobra adresa na koju da se javim da mi završi ostatak auspuha ...
 

IGY

Član
RE: GTi mk2 8 valve

moj ti je savijet, Barbic u Kiseljaku je, ako hoces otici cemo skupa, ljudi fakat rade dobro
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Znam , meni je bitna kvaliteta , tj. da imam pravi sportski izduv na autu ... Izgled , manje više ..
Dogovorićemo se kad budem išao ...
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Nadam se , sam proizvodjač garantuje 10% povećanje i čak moneyback guarantee :lol: ... To je samo izduvna grana , ali ja imam problem sa ostatkom auspuha , tj. ne znam gdje da ga pravim ..
 

IGY

Član
RE: GTi mk2 8 valve

pa mogu ti oni sve napraviti, bave se samo tim, i kvalitetni su a na sve imas garanciju
 
Član
RE: GTi mk2 8 valve

Ok , ali ja mislim da inox koji oni rade uopšte nije poliran iznutra , već spolja , a to u mom slučaju ne igra veliku ulogu ... Ali svakako ćemo otići da vidimo ...
 
Top