Golf 2 by Madison

Golf 2 by Madison

Član
Neke novosti, prvo bih se zahvalio clanovima adoheri i gusteru, sto su se potrudili da ovo dodje do mene, hvala momci jos jednom :cool:

Dakle, poklopac motora tdi
Obraz145.jpg


I navlaka za haubu, made by Lazy lizard, tj. guster
Obraz148.jpg


A nasao sam i ove obruce za moje zimske 14" celicare, za razliku od mojih fabrickih, ovi su metalni i hromirani, pa da se malo shljastim i po snegu :icon_smile:
Obraz149.jpg

Obraz150.jpg


Nije jos nista montirano na auto, u sustini bra cu montirati tek kad prodje zima, ali bitno da je nabavljen ;)
 
Član
Samo nek si ti zadovoljan i da je sve stiglo OK :cool:

golf je mjera i samo nastavi lagano al sigurno :cool:
 
Član
Hvala ljudi na lepim komentarima :cool:
Naravno da nema dzidza-midza delova, ipak je to vw, samo german style :123:

Bice slika kad se namontira, mada kao sto rekoh, "bra" necu voziti sad zimi, mozda cu samo namontirati da vidim kako cuci ;)
 
Član
kad ga stavis mislim da ga neces ni skidat,bar je to moje misljenje. Svidjet ce ti se i ostade on na autu,pazi sta ti kazem:icon_biggrin:
 
Član
Ma imam i ja plasticne fabricke, mislim da su nam iste felne:
Obraz051.jpg


Nego naisao na ove, a cena bila 800din za sve, sto mu dodje oko 15km, morao sam da uzmem :cool:
Jedino se plasim da mozda nece imati malo rupe izmedju obruca i felni posto nije bas isti oblik kao ove fabricke, ali videcu kad montiram ;)

Hvala ljudi jos jednom! :icon_smile:
 
Član
svaka cast drug...za golfa....predobar je...svidja mi se MADISON....i kod mene je isto samo sam ja DEBIL skino naljepnice
 
Početnik
dobar, dobar, mnogo lici na mog proslog...intercooler, americki branici (moji su bili original hihi)...imas bolja sjedista, i felge...ma odlican golf :)
 
Top